Hafif karlı bir haftanın ardından hafta sonu etkinlikleri ile sıcaklık artıyor.

Nilipek | 26 Ocak @  Cemiyet

Döngü albümünü 2017’nin son günlerinde yayınlayan Nilipek, yeni şarkılarıyla bu gece Cemiyet sahnesinde olacak. Türkçe sözlü alternatif müziğin dikkat çeken isimlerinden biri olan Nilipek’i henüz keşfetmetmemiş olanlar için ideal fırsat.

 

Mirkelam | 26 Ocak @ Moda Kayıkhane

Açıldığından bu yana Kadıköy’ün gözde mekanlarından biri haline gelen Moda Kayıkhane bu gece Türk pop müziğinin en şahsına münhasır isimlerinden Mirkelam’ı ağırlıyor. Unutulmaz, Her Gece, Asuman Pansuman, Tavla gibi hit şarkıları Mirkelam’la beraber seslendirmek için yerinizi alın.

 

Moullinex (Live) | 26 Ocak @ Babylon

Portekiz dans müziğinin öncü isimlerinden Moullinex, bu gece müzikseverleri Babylon’da dansa davet ediyor. Luis Clara Gomes’in nu-disco projesi olan Moullinex, kendi prodüksiyonları kadar yaptığı remikslerle de konuşuluyor. Üçüncü stüdyo albümü Hypersex ile dikkatleri üzerine toplayan Moullinex’in performansının öncesinde ve sonrasında ise Soul Revue kurucuları Orkun Bozdemir ve Can Ayverdi DJ kabininde olacak.

 

Bollywood Party with DJ Ravish | 26 Ocak @ Zorlu PSM – Studio

Hindistan’ın rengarenk müzikal dünyasını dans dolu bir kostüm partisiyle deneyimlemek isteyenleri bu gece Zorlu PSM’de çok özel bir gece bekliyor. Zorlu PSM Studio’da gerçekleşecek olan ve Hint kültürü ve Bollywood’a ilgi duyanların yanı sıra dans etmeyi ve yeni kültürler tanımayı sevenleri bir araya getirecek olan partide Hindistan’ın en iyi Bollywood DJ’leri arasında gösterilen ve binlerce kişiyi dans ettirdiği büyük etkinliklele adını duyuran DJ Ravish sahne alacak.

 

Deli Diilim Ben | 27 Ocak @DasDas

Radyocu olarak tanıdığımız Ayça Şen, gitarını alıp şarkılara dökülmüş hikayelerini DasDas sahnesinde seslendirecek. Daha önce hiç bir yerde söylemediği, hayatın derinliklerinden gelen, güldüren, ağlatan; hayatın görmeye üşendiğimiz, yaşamaya cesaret edemediğimiz hikayelerini anlatırken Ayça Şen’e eşlik etmek için DasDas’taki yerinizi almayı ihmal etmeyin.

 

Alice Russell | 27 Ocak @ Zorlu PSM – Studio

Sesi ve yorumuyla çağdaşları arasında her daim öne çıkan Alice Russell, Cumartesi gecesi Zorlu PSM Studio sahnesinde müzikseverlerle bir araya geliyor. Gerek kendi şarkıları gerek cover’ları yaptığı işbirlikleri ile müzikseverlerin ve eleştirmenlerin övgü dolu yorumlarını alan Alice Russell ile müzik dolu bir geceye hazır olun.

 

Hayko Cepkin | 27 Ocak @ Dorock XL

Her konseri ayrı bir deneyim olan Hayko Cepkin, Cumartesi gecesi Dorock XL sahnesinde tozu dumana katmaya hazırlanıyor. En iyi konser performansı söz konusu olduğunda ilk akla gelen isimlerden biri olan Hayko Cepkin ile şarkısı, dansı, eğlencesi bol bir gece için yerinizi alın.

 

Ağaçkakan | 27 Ocak @ Salon

A Naşkvit albümünü geçtiğimiz yıl yayınlayan ve deneysel hip-hop sahnesinin en üretken isimlerinden biri olan Burkay Yalnız’ın solo projesi Ağaçkakan, Cumartesi gecesi Salon İKSV sahnesinde dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. Davulda Kaan Akay ile bas gitar ve elektroniklerde Emil Adil’in eşlik ettiği Ağaçkakan, şarkılarıyla sizi farklı dünyalara götürecek.

 

Gazapizm & Argo Orkestrası | 28 Ocak @ IF Performance Hall Ataşehir

Bu sezonun en çok konuşulan dizilerinden Çukur’da yer alan Heyecanı Yok şarkısı ile adını tüm Türkiye’ye duyuran Gazapizm, Pazar gecesi IF Performance Hall Ataşehir sahnesinde olacak. 15 yıldır Türkçe rap severlerin radarında olan Gazapizm ile haftayı sonlandırmak için rotanız belli.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?