Sakinlerinin birçoğu tatil için İstanbul’u bir süreliğine terk etmiş olsa da eğlence burada hiç bitmiyor. İstanbul bu hafta en çok beklenen konserlerden birine ev sahipliği yaparken hafta sonu için yine birbirinden farklı seçenekler sunuyor.

26 Temmuz Cuma

hafta sonu etkinlikleri - iron maiden

Iron Maiden @ BJK İnönü Stadyumu

İstanbul bu hafta sonu yılın en beklenen konserlerinden birine ev sahipliği yapıyor. Bu konserin en önemli yanı ise BJK İnönü Stadyumu’nda gerçekleşecek olan son konser olması. Heavy metalin en büyüklerinden Iron Maiden, öncesinde Voodoo Six ve Anthrax ile Cuma gecesini bir metal kasırgasına döndürmeye hazır! Peki siz bu tarihi ana hazır mısınız?

hafta sonu etkinlikleri - cm101mmxi fundamentals

Cem Yılmaz @ santralistanbul

santralistanbul’un açıkhava sinema keyfi bu hafta Cem Yılmaz’ın izleme rekorları kıran “CM101MMXI Fundamentals” ile devam ediyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için açıkhavada Cem Yılmaz keyfi hem Cuma gecesi için hem de tüm haftanın yorgunluğunu atmak için birebir.

27 Temmuz Cumartesi

80’s Rock Lounge DJ Nikki Wild @ Narpera

Cumartesi gecesi kişisel favorilerim bir arada! Narpera’da rock ve heavy metal’in Nikki Wild’ın eleğinden geçen en sıkı parçalarına eşlik etmeye ne dersiniz? Cumartesi gecesi Gönül Sokak’ta büyük bir rock’n roll parti var ve bence bu partiyi kaçırmayın. Nikki’nin seçkisi, Narpera’nın kokteylleri, shot’ları derken gecenin nasıl sabaha bağlandığını anlamayacaksınız.

hafta sonu etkinlikleri - nardis

La Descarga @ Nardis Jazz Club

İlk kez Buena Vista Social Club konseri öncesinde izlediğim La Descarga, tüm coşkusuyla Nardis Jazz Club’ta. La Descarga, Cumartesi gecesi  Dizzy Gillespie, Tito Puente, Chano Pozo, Jacques Brel, Dulce Pontes, Elis Regina, Lara Fabian, Michael Jackson ve James Brown gibi isimlerin şarkılarını kendilerine has yorumlarla çalıyor. Latin cazla dolu bir gece geçirmek isteyenler için ideal.

28 Temmuz Pazar

Teoman @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

hafta sonu etkinlikleri - teomanMüziği bırakma kararıyla şok olmamıza yol açan Teoman, bahar aylarında aldığı kararla geri dönüp konserlerine kaldığı yerden devam ediyor. Yeni şarkılar için ne kadar beklememiz gerekir bilinmez; ancak en sevdiğimiz Teoman şarkıları için Pazar gecesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde oluyoruz. Teoman severlerin ve Teoman’ı sahnede izlemeyi özleyenlerin kaçırmaması gereken konserdir.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?