Bitti biniyor denirken yılın son haftasını da bitirmek üzereyiz. Hayli karmaşık gündemden uzaklaşıp biraz kafa dağıtmak isteyenler için yine birbirinden farklı seçenekler hazırladık…

27 Aralık Cuma

overspill

Overspill/Yüksek @ Dot/Dotmarsta Salonu

Mehmetcan Mincinozlu, Onur Öztay ve Aykut Akdere’nin rol aldığı “Overspill/Yüksek” bu gece Dot’ta sahneleniyor. Tuğrul Tülek yönetmenliğinde sahneye konan oyun, her anı birlikte geçen üç çocukluk arkadaşının hikayesini anlatıyor. Baron, Pıt ve Çakı’nın her Cuma gecesi gibi o Cuma gecesi de dışarı çıkıp mekan mekan gezmeleri bu sefer farklı bir hikayeye dönüşüyor.

dot’un bu sezonki diğer oyunu “Makas Oyunları”ndan izlenimleri için Ahsen Akkas’ın “Bak Zaman Değişti: dot’un Yeni Oyunu Makas Oyunları” ve Feyza Bayrak’ın “Post-it: Makas Oyunları” yazılarını okuyabilirsiniz.

28 Aralık Cumartesi

shantel

Shantel (DJ Set) @ Babylon

‘Disko Partizani’ ile özellikle ülkemizde büyük bir dinleyici kitlesi edinen Shantel, yılbaşı kutlamaları öncesinde bir kez daha Babylon’da. Bu sefer DJ set’in başına geçecek olan Shantel, ne kadar dans ettirecek parça varsa ardı ardına çalmaya niyetli. Eğlenmek, dans etmek isteyenler Babylon’un yolu şimdiden falınızda çıktı.

burlesque

Burlesque Show & Electro – Swing Party @ Bronx Pi Sahne

Bronx Pi, Cumartesi gecesi bir Burlesque kulübe dönüşüyor. Londra, Milano ve Viyana’dan gelen dansçıların çok özel Burlesque gösterilerine ev sahipliği yapacak olan Bronx Pi’nin hoparlörlerinden de electro ve swing şarkılar yükselecek. Bu gösteri kaçmaz.

mehmet erdem

Mehmet Erdem Akustik @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Yeni albümü “Hiç Konuşmadan”ı geçtiğimi ay içerisinde yayınlayan Mehmet Erdem, albümlerinde ve konserlerinde yer verdiği şarkıları bu kez akustik olarak yorumlayacak. İlk albümüyle büyük bir çıkış yapan ve ikinci albümüyle de başarısını devam ettiren Mehmet Erdem, Cumartesi gecesi Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde olacak.

29 Aralık Pazar

senin hikayen

Senin Hikayen

Timuçin Esen ve Selma Ergeç’in başrollerini paylaştığı “Senin Hikayen”, bu hafta sonu gösterime giriyor. Mutlu bir evlilikleri olan bir çiftin bebek sahibi olacaklarını öğrenmeleriyle gelişen olayların anlatıldığı romantik komedi tadındaki film,  Tolga Örnek’in yönetmenliğinde beyaz perdeyle buluşuyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?