Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

hafta sonu - avishai cohen

Avishai Cohen | 28 – 29 Ekim @ Salon

Salon, bu hafta sonu caz dünyasının en çok takip edilen isimlerinden Avishai Cohen’i ağırlıyor. İstanbullu müzikseverlerin her defasında yoğun ilgi gösterdiği performanslara imza atan Cohen, Cuma ve Cumartesi geceleri bir kez daha İstanbullu dinleyicileriyle bir araya gelecek. Bu iki özel performanstan birinde yerinizi almanız tavsiyedir.

hafta sonu - jimmy edgar

Jimmy Edgar (DJ Set) | 28 Ekim @ Zorlu PSM – STUDIO

Zorlu PSM’nin yeni mekanı STUDIO, bu gece elektronik müzik dünyasının kült isimlerinden Jimmy Edgar’a ev sahipliği yapacak. Yarattığı kendine has sound’uyla önce elektronik müzik ardından da dünya müzik sahnesinde adından söz ettiren Jimmy Edgar’ın melodileriyle dans etmek için yerinizi şimdiden ayırtın.

hafta sonu - marc romboy

Marc Romboy | 29 Ekim @ Zorlu PSM – STUDIO

Jimmy Edgar’ın ardından STUDIO’da Cumartesi gecesi set’in başına techno ve house sahnesinin en güçlü isimlerinden Alman DJ/prodüktör Marc Romboy geçecek. Kış sezonunun en hareketli, en çok dans edilen gecelerinden birini yerinde yaşamak için tercihiniz Zorlu PSM STUDIO olsun.

hafta sonu - genc bi senlik

Genç Bi Şenlik 16 | 30 Ekim @ Küçükçiftlik Park

Yüksek Sadakat, Gripin ve Duman bu Pazar, Genç Bi Şenlik 16 için Küçükçiftlik Park sahnesinde! Sunuculuğunu Mesut Süre’nin yapacağı etkinliğin diğer konukları ise Adamlar, Gürcan Ersoy ve Hayat Meyal. Sosyal medya fenomeni olarak hayatımıza giren Kerimcan Durmaz da DJ performansıyla sahnede olacak.

hafta sonu - melis danismend

Melis Danişmend | 30 Ekim @ Babylon

Melis Danişend uzun bir aranın ardından “Pazar Pazar Babylon” diyerek sahneye çıkıyor. Son albümü “Ve Ev” ile yeni şarkılarını dinleyicilerine ileten Melis Danişmend, sevilen şarkıları ile Babylon sahnesinde olacak. Pazar günü saat 17:00’de gerçekleşecek konseri kaçırmamanız tavsiyedir.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?