Eylül ayına yakışır bir hafta sonu bizleri bekliyor. Seçenekler yine birbirinden müzikli ve eğlenceli… Buyrun bu hafta sonunun etkinliklerine!

27 Eylül Cuma

hafta sonu - pentagram

Pentagram @ Jolly Joker İstanbul

Türk rock müziğinin efsane gruplarından Pentagram,  geçtiğimiz yıl yayınladığı “MMXII” albümü ve yeni vokalistleri Gökalp Ergen ile kaldığı yerden konserlerine devam ediyor. Hakan Utangaç, Tarkan Gözübüyük, Cenk Ünnü ve Metin Türkcan’ı sahnede bir arada izlemek isteyenler bu gece doğruca Jolly Joker İstanbul’a.

hafta sonu - multitap

Multitap @ Bronx Pi Sahne

Multitap, sezonu Bronx Pi Sahne’de açıyor. ‘Çıbık’, ‘Battaniyem’, ‘Full Depo’, ‘Özel Birisin’ gibi sevilen şarkıları ve kendilerine has cover’larıyla Multitap, bu gece dans ettirip bol bol eğlendirecek.

28 Eylül Cumartesi

hafta sonu - europe

Europe @ Life Park

‘The Final Countdown’ şarkısını bilmeyen yoktur sanırım. 7’den 70’e yıllardır söylenen şarkının sahipleri Cuamrtesi gecesi, Life Park’ta sahnede olacak. ‘Carrie’, ‘Superstitious’ gibi birbirinden ünlü şarkılarını da yine pop rock tarihinin ezberlenen hitleri arasına sokan İsveçli grup, 2003 yılında tekrar bir araya geldiğinden bu yana yollarda.

hafta sonu - all originals istanbul 2013

all Originals İstanbul @ Küçük Çiftlik Park

Modayı sokaklara taşıyan adidas Originals sanat, moda, tasarım ve müziğin en orijinal örneklerinin bir araya toplandığı parti geleneğini bozmuyor ve dördüncü yılında da rengarenk bir parti vaad ediyor. all Originals İstanbul’un bu yılki en önemli konuğu ünlü İsveçli grup Peter Bjorn and John. Grubun hit parçalarını ve yakında yayınlanacak albümlerinden melodilerini yayacakları performanslarının yanı sıra, partide Holy Ghost da unutulmayacak bir DJ set ile kabinde olacak.   Türkiye’den de Replikas, 123, Men With a Plan, Emir Yargın ve Second’ın canlı performanslarıyla yer alacağı partinin diğer DJ konukları da radioadidasoriginals.com DJ’leri, Radio Eksen DJ’leri ve Lust.

 29 Eylül Pazar

hafta sonu - okula donus festivali

Vodafone Freezone: Okula Dönüş Festivali @ Küçük Çiftlik Park

Teoman, Athena, Bülent Ortaçgil, Can Bonomo, TNK, Mabel Matiz, Social Inclusion Band ve DJ Hakan Tamar, 29 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta. İnsan yazarken bile eğlenmeye başlıyor. Pazar gününü müzikli geçirmek isteyenlere…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?