Tatil planları birer ikişer yapılmaya başlanmışken bu hafta sonun etkinlikleri de aşağıdaki gibi sıralanıyor.

27 Haziran Cuma

David Guetta @ KüçükÇiftlik Park

hafta sonu - david guetta

Dans müziğin en çok satan ve takip edilen isimlerinden David Guetta, İstanbullu parti severlerle bu gece bir araya geliyor. Müziğin bir an olsun bile durmayacağı gecenin ev sahipliğini ise KüçükÇiftlik Park yapıyor. ‘Work Hard Play Hard’, ‘Turn Me On’ ve ‘Titanium’ gibi hitlerin sahibi David Guetta ile bol bol dans etmek için bu geceki planınız belli.:)

MFÖ @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

hafta sonu - mfo

Türk müziğinin efsane üçlüsü Mazhar Fuat Özkan, bu akşam yine unutulmaz bir konser vermek için Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde. Yıllardır dilimizden düşmeyen şarkıları ve sahne şovlarıyla MFÖ, hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir konserle karşınızda olacak. Efsaneleri yerinde ve canlı canlı izlemek için istikamet Harbiye!

28 Haziran Cumartesi

Soul Stuff @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Beyoğlu gece hayatının demirbaş gruplarından Soul Stuff, mekanında yani Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde Cumartesi’ni Pazar’a bağlayan saatlerde sahnede olacak. Alper Cengiz’in solistliğinde rock’n roll’un en güzel örneklerini performe eden grup, sizleri rock dolu bir geceye davet ediyor.

29 Haziran Pazar

The Fault in our Stars (Aynı Yıldızın Altında)

hafta sonu - ayni yildizlarin altinda

Yolculuk boyunca bana eşlik etmesini planladığım kitabımı evde unutmamdan ötürü tesadüf eseri kitapçıdan alıp yol arkadaşı yaptığım aynı isimli kitaptan sinemaya uyarlanan “Aynı Yıldızın Altında”, bu hafta gösterime giriyor. Kanser hastası iki gencin arkadaşlığı ve çevrelerinde olan olayların duru bir dille anlatıldığı kitabı ben çok sevmiştim, umarım filmi de kitaptaki duygu yoğunluğunu aynı şekilde beyazperdeye aktarıyordur.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?