Nispeten güneşli, bol enfeksiyonlu bir haftayı geride bırakırken hafta sonu etkinlikleri bizi bekliyor.

27 Mart Cuma

hafta sonu - indigo

Soul of Sunset: Tiga, Recondite Live @ indigo

‘Sunglasses At Night’ şarkısıyla bir dönem kelimenin gerçek anlamıyla listelerde fırtına gibi esen ve hala da şarkının birbirinden farklı versiyonlarına denk geldiğimiz Tiga, bu gece indigo’da İstanbullu dinleyicilerini selamlıyor. Montreal elektronik müzik sahnesinin öncü ismine Recondite Live, Batur ve Yeşim Unan eşlik edecek.

28 Mart Cumartesi

10676216_743618975735735_8551104528544200187_n

Garaj @ Craft Kadıköy

Enis Arıkan ve Güven Murat Akpınar’ın sahnede devleştiği oyun “Garaj”ı henüz izlemediyseniz biletleri bitmeden Cumartesi günkü seans için yerinizi ayırtın. Yılbaşı gecesi karşılaşan iki yabancının çarpıcı ve bir o kadar da hüzünlü hikayesine tanık olacaksınız.

hafta sonu - kloster

Tonight Presents: Ritter Butzke + Aroma Music Label Night @ Kloster

Berlin müzik sahnesinin ünlü plak şirketlerinden Aroma Music ve Kreuzberg’in en kült kulüplerinden Ritter Butzke, Cumartesi gecesi İstanbul Kloster’a taşınıyor. Berlin havası soluyup dans etmek isteyenlerin kaçırmaması gereken etkinlik olarak kayıtlara geçebilir.

29 Mart Pazar

maxresdefault

Danny Collins

Usta aktör Al Pacino’nun başrolünde olduğu “Danny Collins”, orta yaşlarını geçmiş, şaşaalı günleri geride bırakmış dünyaca ünlü bir rock yıldızının geçmişiyle yüzleşmesini konu alıyor. Gerçek bir hikayeden yola çıkılarak beyaz perdeye aktarılan film, bugüne kadar ‘Last Vegas’ ve ‘Çılgın Aptal Aşk’ gibi komedi filmlerinin senaristliğini yapan Danny Collins’in ilk uzun metrajlı yönetmenliği.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?