Yaz geliyor! Açıkhava konserleri, festivaller için de geri sayıma geçtiğimiz haftanın sonuna gelirken birbirinden eğlenceli konserler de bizi bekliyor.

Göksel | 27 Nisan @ Mall of İstanbul, MOİ Sahne

Türk pop müziğinin kendine has vokali ve şarkılarıyla en sevilen isimlerinden biri olan Göksel, bu gece MOİ Sahne’de dinleyicileriyle bir araya geliyor. ‘Depresyondayım’ ile tanıdığımız ve yıllar içerisinde ‘Yalnız Kuş’, ‘Bi Seni Konuşurum’, ‘Acıyor’, ‘Karar Verdim’ gibi hitlerin sahibi olan Göksel ile geçmişten günümüze bir müzik yolculuğu için hazır olun.

Thug Life – Hiphop, R&B Party Vol. 3 | 27 Nisan @ Zorlu PSM Studio

Armageddon Turk, “Thug Life – Hiphop, R&B Party” serisinin üçüncüsünü bu gece Zorlu PSM Studio’da düzenliyor. Amerikalı rapper Princess Superstar ile ‘Supersonic Bitch’, Hanayo ile Barış Manço’nun ‘Arkadaşım Eşek’ şarkısının hiphop versiyonu için çalışan ve aralarında Teoman, Gorillaz, Tarkan ve Kelis gibi isimlerin yer aldığı birçok yerli ve yabancı sanatçıya yaptığı remikslerle tanınan Armageddon Turk, gece boyu hiphop ve R&B’nin en sevilen ve klasikleşmiş şarkılarıyla Cuma gecesi ateşini yakacak.

Hayko Cepkin | 27 Nisan @ Dorock XL

Festivaller öncesi Hayko Cepkin’i kapalı mekanda izlemek isteyenler için son çağrı! Hayko Cepkin, bu gece Dorock XL sahnesini gerçek manada sallamaya hazırlanıyor. Haftanın yorgunluğuydu, bahar çarpmasıydı, sıcaklarla başı dertte olanların ilacı, tedavisi her şeyi bu konserde mevcut. Gece boyu Hayko Cepkin ve ekibinden enerji takviyesi almak da cabası.

Can Bonomo | 28 Nisan @ IF Performance Hall Beşiktaş

Sahnede dur durak bilmeyen, enerjisiyle kendisini izlemeye gelenleri de harekete geçiren isimlerden Can Bonomo, Cumartesi gecesi IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde en sevilen şarkılarını birbiri ardına seslendirecek. Hafta sonunuza hareket katmak için ideal seçim.

Gripin | 28 Nisan @ Mori Performance

Türk rock müziğinin şarkıları dillere yayınladığı anda pelesenk olan isimlerinden Gripin, Cumartesi gecesi Mori Performance’ta dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Sahnede olmayı ve şarkılarını seslendirmeyi çok sevdikleri her hallerinden belli olan Gripin ile eğlence dozu hayli yüksek bir geceye hazır olun.

Elif Çağlar | 28 Nisan @ Salon

Türk caz sahnesinin en yetenekli seslerinden Elif Çağlar, yeni albümü “The Art of Time” ile Cumartesi gecesi Salon sahnesinde olacak. Her dinleyişte sesinin farklı bir yönünü yakalayabildiğiniz isimlerden biri olan Elif Çağlar ve hepsi birbirinden yetenekli müzisyenlerden oluşan grubu ile müzik dolu bir gece için yerinizi almayı ihmal etmeyin.

Koray Candemir | 28 Nisan @ DasDas

Harun Tekin ile gerçekleştirdikleri “Şakalı Akustik” haricinde solo konserlerine de devam eden Koray Candemir, Cumartesi gecesi DasDas sahnesinde dinleyicileriyle bir araya geliyor. Türk rock müziğinin sevilen isimlerinden olan Koray Candemir, yayınladığı albümlerde yer alan şarkıları ile Cumartesi gecenizin müziğini hazırlayacak.

AEON Showcase: Alex Niggemann & Denis Horvat  | 28 Nisan @ Babylon

Cumartesi gecesi Babylon doyasıya dans etmek isteyenlere kapılarını açıyor. Gecenin ev sahipliğini ise klasik piyano eğitimini underground techno ile birleştiren DJ ve prodüktör Alex Niggemann ve deep house’u techno, tech ve afro ritimleri ile harmanlayan DJ ve prodüktör Denis Horvat üstleniyor.

Pestilence | 29 Nisan @ KadıköySahne

Progressive death metal’in efsane topluluğu Pestilence, “Özel Old School Set” ile ilk defa KadıköySahne’de Türk dinleyicileriyle bir araya geliyor. Kadıköy semalarından tüm İstanbul’a yayılması beklenen bu progressive death metal dalgasına yerinde tanıklık etmek için rotanız belli. 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?