Şehre yavaş yavaş yeni yıl coşkusu, parıltısı gelirken etkinlikler de hızını kesmiyor.

28 Kasım Cuma

hafta sonu - melis danismend

Melis Danişmend @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Yeni klibi ‘Ufak Tefek Notlar’ ile hayranlarına turne hallerini yansıtan Melis Danişmend, yeniden Beyoğlu Hayal Kahvesi sahnesinde. Sahnede izlemeyi sevdiğim sanatçılardan olan Melis Danişmend, bu gece yine en sevilen şarkılarıyla hayranlarının karşısında olacak.

hafta sonu - kolektif istanbul

Kolektif İstanbul @ nublu istanbul

Balkan ritimleriyle coşmak, dans etmek kısacası eğlenmek istiyorsanız bu geceki durağınız nublu istanbul olmalı. Hem eğlenip hem eğlendiren Kolektif İstanbul, Anadolu ve Balkan müziklerini bir araya getirdikleri performanslarıyla sizi dans ettirmeye kararlı.

29 Kasım Cumartesi

hafta sonu - andre rieu

André Rieu @ Ülker Sports Arena

Müzik otoriterleri tarafından çağımızın en önemli müzisyenlerinden biri olarak kabul edilen André Rieu, yoğun istek üzerine yeniden İstanbul’a geliyor. Cumartesi günü Ülker Sports Arena’da dinleyicilerinin karşısına çıkacak olan André Rieu ile müzik ziyafetine hazır olun.

30 Kasım Pazar

hafta sonu - hadi insallah

Hadi İnşallah

Pazar gününü bol kahkahalı geçirmek istiyorsanız haftasonu filminiz “Hadi İnşallah” olsun. Blog’uyla hayatımıza giren başına daha neler gelebilir diye merakla okuduğumuz PuCCa’nın kitabından yola çıkarılarak senaryolaştırılan “Hadi İnşallah”, hikayesiyle olduğu kadar Murat Boz ve Büşra Pekin’in yer aldığı kadrosuyla da ilgi çekiyor. Bakalım PuCCa ile Pekmez arasında neler yaşanacak?

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?