Belki de bu yılın en önemli hafta sonunu karşılıyoruz bugün. Yasaklamalarla, engellemelerle geçen günlerin ardından bu Pazar oyumuza sahip çıkmak için sandık başındayız. Benim oyumdan ne olur ki demeyin ve lütfen 5 dakikanızı ayırıp oyunuzu verin!

28 Mart Cuma

pentagram

Pentagram @ garajistanbul

Türk metal müziğinin en sevilen ve en çok dinlenen gruplarından Pentagram, uzun bir aranın ardından garajistanbul sahnesinde dinleyicileriyle bir araya geliyor. Son olarak “MMXII” albümünü yayınlayan topluluk, yeni ve eski en sevilen şarkılarını birbiri ardına çalarken dinleyicilerine uzun süre unutamayacakları bir konser deneyimi yaşatacak.

fil___m_hafizasi__bu_da_mi_gol_degil__415

Fil’m Hafızası: Bu da mı Gol Değil! @ Salon İKSV

Her ay düzenlenen Fil’m Hafızası gecesinin bu ayki başlığı “Bu da mı Gol Değil!”. Spor dünyasının ünlü bir isminin ev sahipliğini yapacağı “Fil’m Hafızası: Bu da mı Gol Değil!” gecesinde kısa filmler izleyebilir ve unutulmaz film müziklerinin canlı performanslarını dinleyebilirsiniz.

29 Mart Cumartesi

balthazar

Avea Escape To Music: Balthazar @ Roxy

Maarten Devoldere frontman’liğindeki Balthazar, bu yıl dördüncü kez düzenlenen “Ava Escape To Music” kapsamında Cumartesi gecesi Roxy’de olacak. Belçikalı indie pop/rock grubu sevilen şarkılarını bir kez de İstanbullu dinleyicileriyle beraber seslendirecek.

oldies but goldies

Oldies But Goldies @ Babylon

Bir Babylon klasiği Oldies But Goldies, Cumartesi gecesi Depeche Mode, The Cure, Madonna, A-Ha, Chic, Duran Duran, Snap, Cyndi Lauper, ABBA, Donna Summer, James Brown, The Smiths, Wham!, Frankie Goes To Hollywood, Michael Jacksonlı kadrosuyla sizleri bekliyor.

30 Mart Pazar

Bu Pazar için size önerebileceğim tek şey gidip oyunuzu vermeniz ve sandığınıza sahip çıkmanız!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?