Şubat ayına bol etkinlikle veda ediyoruz.

28 Şubat Cuma

Rebel Moves @ Nublu

hafta sonu - rebel moves

“Görmedim, duymadım deme ve paylaş!” mottosuna sahip Cuma gecesi etkinliğinin adresi Nublu ve ev sahibi de Rebel Moves. Ömer Ahunbay, Hakan Özer ve Erol Çay’dan oluşan Rebel Moves, sessionOBsession projesi kapsamında Cuma gecesi sahnede olacak.

hafta sonu - craig davidİstanbul Blue Night Sunar: Craig David Exclusive DJ Set @ Roxy

Şarkılarıyla DJ’lerin bir dönemki gözbebeği isimlerinden Craig David, Cuma gecesi setin başına geçiyor. Roxy’yi bir parti arenaya çevirmeyi planlayan Craig David, setlist’iyle R&B, hip-hop sularında mı gezinecek yoksa dance’a göz mü kırpacak bu akşam göreceğiz.

.

İstanbul Blue Night Sunar: Maxim DJ Set @ Indigo

hafta sonu - maxim

İstanbul Blue Night’ın Cuma gecesi bir diğer etkinliği de The Prodigy’den tanıyıp da sevdiğimiz Maxim’den geliyor. Indigo’da DJ kabinini ele geçirecek olan Maxim, sabahın ilk ışıklarına kadar size dans ettirebilir.

1 Mart Cumartesi

hafta sonu - choppers pointİstMotoFest 2014 Lansman Partisi @ Choppers Point

Rock müziğin en şahsına münhasır isimlerinden Özlem Tekin, İstMotoFest kapsamında Cumartesi günü rock müzik ve motorseverlerle bir araya geliyor. Son olarak “Kargalar” albümünü yayınlayan Özlem Tekin, en sevilen şarkılarıyla sahnede olacak.

Vega @ Bronx Pi Sahne

hafta sonu - vega

Kendilerinden yeni şarkılar ve albümler beklediğimiz Vega, Cumartesi gecesi Bronx Pi Sahne’de dinleyicileriyle bir arada olacak. 1996’da kurulan ve 1999’da ‘Tamam Sustum’ diyerek hayatımıza giren Vega’nın konseri Cumartesi gecesinin en ideal seçeneklerinden.

2 Mart Pazar

Son Kalan

vizyon filmleri - lone survivor

Hafta sonuna aksiyon dolu bir veda istiyorsanız film seçiminiz “Son KAlan”dan yana olsun. Mark Wahlberg, Taylor Kirsch ve Emile Hirsch’ten oluşan kadrosuyla dikkat çeken “Son Kalan”, 2005 yılına bizi götürüyor ve Taliban liderini yakalamakla görevli SEAL ekibinin hikayesini anlatıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?