Sonunda kış geldi! Ancak yine müzik içimizi ısıtacak kadar yüksek dozlarda İstanbul sokaklarında. Bu hafta sonu da birbirinden farklı partiler ve konserler sizi bekliyor.

29 Kasım Cuma

hafta sonu - tolga akyildizTolga Akyıldız ile Açık Sahne @ Ghetto

Mart ve Mayıs aylarında gerçekleşen “Açık Sahne” üçüncü kez, yine ünlü sanatçı ve grupların sürpriz performanslarına sahne oluyor. Ghetto’da gerçekleşecek gecenin misafirleri arasında Ferman Akgül, Birol Namoğlu, Ege Çubukçu, Multitap, Harun Tekin, Tuna Kiremitçi, Esin İris, Vega yer alıyor.

hafta sonu - reddRedd @ KadıköySahne

Redd konser serisine bu gece KadıköySahne konseriyle devam ediyor. Son albümleri “Hayat Kaçık Bir Uykudur” ve önceki albümlerinin en sevilen şarkılarını bir araya getirdikleri repertuarlarıyla Redd, dinleyicilerine müzik dolu bir gece geçirtecek.

hafta sonu - ceylan ertem

Ceyl’an Ertem – Cadı Avı @ Bronx Pi Sahne

Ceyl’an Ertem, Müzeyyen Senar’dan Şebnem Ferah’a, Yıldız Tilbe’den Umay Umay’a, Bergen’den Yasemin Mori’ye kadın sanatçıların eserlerini yorumlayacağı “Cadı Avı” projesiyle Bronx Pi Sahne’de. Ceyl’an Ertem’ e sahnede Cem Tuncer, Engin Recepoğulları, Emin İnal, Murat Çopur ve Ediz Hafızoğlu eşlik edecek.

30 Kasım Cumartesi

hafta sonu - buyuk ev ablukada

Büyük Ev Ablukada @ KadıköySahne

Kadıköy ahalisi duyduk, demeyin ve Cumartesi gecesi KadıköySahne’deki yerinizi alın. Büyük Ev Ablukada ekibi “full faça” karşınızda olacak. Artık şarkılara eşlik edip ‘çıldırmıcam’ demek sizden, gecenize renk katmak Büyük Ev Ablukada’dan.

hafta sonu - wax tailor

Wax Tailor @ Babylon

2005 yılındaki “The Forgotten Melodies” ile dikkatleri üzerine çeken Wax Tailor, Cuamrtesi gecesi Babylon sahnesinde. Son olarak “Dusty Rainbow From The Dark” albümüyle dinleyicilerinin karşısına çıkan Wax Tailor, hikayelerini bir kez de Babylon sahnesinde anlatacak.

hafta sonu - +18 exclusive rock

18″ Exclusive Rock by Nikki Wild & Görkem Eylem @ Narpera

Cumartesi gecesi Beyoğlu Gönül Sokak’ta büyük bir rock’n roll parti var. Nikki Wild ve Görkem Eylem’in dj kabininde olacağı gecede güzel müzik ve dolayısıyla eğlence garanti. Gecenin başlangıcını başka yerlerde yapsanız da Narpera’ya uğramakta fayda var.

1 Aralık Pazar

hafta sonu - tamam miyiz

Tamam Mıyız?

Çağan Irmak’ın son filmi “Tamam Mıyız?” bu hafta gösterime giriyor. Aras Bulut İyemli, Deniz Celiloğlu, Sumru Yavrucuk ve Aslı Enver gibi isimlerin yer aldığı film, birbirlerinden oldukça farklı hayatlar süren iki erkeğin yollarının kesişmesini anlatıyor. Çağan Irmak’ın duygu yoğunluğu yüksek sinemasını sevenler için kaçırılmaması gereken bir film.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?