Yine bir festival hafta sonu ve festival gibi konserler bizi bekliyor bu hafta sonunda da.

Yalova Müzik Festivali | 3-5 Ağustos @ Tatil Park Yalova

Türk Rock ve alternatif müziğinin sevilen isimleri, Yalova Müzik Festivali’nde sahnede olacak. Haluk Levent, Manuş Baba, Aylin Aslım, Can Gox, İstanbul Arabesque Project, Şebnem Ferah, Bülent Ortaçgil, Redd, Murat İlkan & Metin Türkcan, Necati ve Saykolar, Teoman, Ceylan Ertem, Adamlar, Sena Şener, Can Kazaz ve daha birçok isim Yalova Müzik Festivali’nde müzikseverlerle bir araya gelecek.

 

Milyonfest Dalaman | 3-5 Ağustos @ Dalaman Kayacık Sahili / Muğla

Deniz, güneş, müzik üçlüsünün bu haftaki adreslerinden biri de Dalaman oluyor. Athena, maNga, Ceza, Gündoğarken, MFÖ, Hayko Cepkin, Cem Adrian, Pamela, mor ve ötesi, Selda Bağcan & Boom Pam, Mabel Matiz, Ezhel, Fatma Turgut ve fazlası Dalaman Kayacık Sahili’nde olacak.

 

Trakya Müzik Fest | 3-5 Ağustos @ Erikli Plajı / Edirne

Hafta sonunun bir diğer festivali de Erikli Plajı’nda gerçekleşecek olan Trakya Müzik Fest. Teoman, Halil Sezai, Eypio, Moğollar, Duman, Can Kazaz, Manuş Baba, Kenan Doğulu, maNga, Oğuzhan Uğur gibi Türk müziğinin farklı türlerinin en başarılı ve genç temsilcileri Edirne’de olacak.

 

The Chainsmokers  | 3 Ağustos @ Küçükçiftlik Park

Son yıllarda birçok hit parçaya imza atan The Chainsmokers, ilk İstanbul konserleri için bu akşam Küçükçiftlik Park’a geliyor. Bu yazın en popüler açık hava partisi olmaya aday konserde ‘Don’t Let Me Down’, ‘Closer’ gibi şarkılarıyla listelerin ilk sıralarında uzun süre yer alan ve yeni single’ları ‘Side Effects’i geçtiğimiz günlerde yayınlayan The Chainsmokers öncesinde Mahmut Orhan ve Lost Frequencies sahnede olacak.

 

Gezgin Salon: King Gizzard & The Lizard Wizard  | 5 Ağustos @ Küçükçiftlik Park

Geride bıraktığımız sezonda Salon’da tüm biletleri tükenen üç geceye imzalarını atan ve sahneden “yine gelin” nidalarıyla inen King Gizzard & The Lizard Wizard, bu sefer açık havada dinleyicileriyle bir araya geliyor. Pazar gününü minik bir festivale çeviren konserin açılışını Radyo Eksen DJ’leri yaparken hemen ardından sahne Avustralyalı punk rockçılar Amyl and the Sniffers’a teslim edilecek. King Gizzard & The Lizard Wizard’ın hemen öncesinde ise en az onlar kadar müzikseverleri heyecanlandıran bir isim Wolf Alice sahnede olacak. Gecenin finalinde ise saykedelik rock’ın günümüzdeki en rağbet gören grubu King Gizzard & The Lizard Wizard sahnenin altını üstüne getirmek üzere mikrofonun başına geçecek.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN