Döndük dolaştık ve bir bayram tatiline daha başlıyoruz. Herkese iyi bayramlar!

3 Ekim Cuma

Malt @ KadıköySahne

hafta sonu - malt

Tatil bitti ve Malt konserlere, sahnelere geri dönüyor! İzlemesi ayrı, dinlemesi ayrı zevk gruplardan Malt, bu gece şarkılarıyla kulakların pasını silmek üzere KadıköySahne’de olacak. Bayram öncesi ilk hediyeyi kendinize vermeniz için ideal fırsat.

Family Affair @ indigo

hafta sonu - indigo

Hazır tatile girmişiz, dans etmeden olmaz diyenlerdenseniz sizi doğruca indigo’ya alıyoruz. Murat Uncuoğlu, Alican, İlker Aksungar ve Soner İnce önderliğinde dilediğiniz kadar dans edebilirsiniz. Bu kadro varken zaten aksi düşünülemez.

4 Ekim Cumartesi

Gripin @ garajistanbul

hafta sonu - gripin

Türk rock müziğinin en çalışkan gruplarından Gripin, Cumartesi gecesi İstanbullu dinleyicileriyle bir araya gelmek için garajistanbul’da olacak. Albümlerindeki şarkılar, cover’lar derken konserin nasıl bittiğini anlamayacaksanız.

Suma Beach: Son Dans @ Suma Beach

hafta sonu - suma beach

Yaz boyu türlü atraksiyona ev sahipliği yapan Suma Beach, sezonu 24 saatlik bir partiyle kapatıyor. Aliço, Doğukan İres, Mr.Sür, Ögem Yılmaz gibi en sevilen Sumagiller, Cumartesi günü kabinde olacak. Kısacası Cumartesinin mottosu dans, dans, dans…

5 Ekim Pazar

Pek Yakında

hafta sonu - pek yakinda

Usta komedyen Cem Yılmaz’ın yönetmen koltuğuna oturduğu yeni filmi “Pek Yakında” sonunda vizyonda! Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda ve Ülkü Duru gibi birçok usta oyuncunun yer aldığı film, hayatını korsan DVD’cilik ve birtakım kanunsuz işlerle kazanan Zafer’in karısından işittiği büyük azar sonucu hayatını değiştirmeye çalışması ve bu uğurda başına gelenleri anlatıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?