30 Mayıs Cuma

hafta sonu - maya jane coles

Maya Jane Coles @ Indigo

Beatport tarafından 2011 yılının en iyi prodüktörü seçilen Maya Jane Coles, bu gece Indigo’da kabini ele geçiriyor. Dünyanın en önemli festivallerinde çalan ve yayınladığı parçalar ve remix’ler ile listelerin uzun süreli liste başı konuklarından biri olan Maya Jane Coles’u doyasıya dans etmek isteyenlerin kaçırmaması gerekiyor.

31 Mayıs Cumartesi

hafta sonu - oi va voi

Oi Va Voi @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Ülkemizi sıklıkla ziyaret eden gruplardan olan Oi Va Voi, bir  kez daha İstanbul’da. Be seferki mekanları Beyoğlu Hayal Kahvesi. Cumartesi gecesini drum’n bass, ska, trip hop, soul ve geleneksel Balkan tınıları ile geçirmek isteyenler tercihini kesinlikle Oi Va Voi’den yana kullansın. Daha önce birçok konserlerini izlemiş biri olarak eğleneceğinizi garanti edebilirim.

hafta sonu - yeni turku

Yeni Türkü @ Jolly Joker İstanbul

Türk müziğinin en sevilen ve en uzun soluklu gruplarından Yeni Türkü, bir kez daha şarkılarıyla Jolly Joker İstanbul sahnesinde olacak. Yeni ve eski şarkıların harmanlandığı repertuarlarıyla Yeni Türkü, sizi müzikal bir yolculuğa çıkartacak. Cumartesi gecesi için tercihiniz Türkçe müzikten yanaysa Yeni Türkü kaçırılmaması gereken bir seçenek.

1 Haziran Pazar

hafta sonu - maleficent

Maleficent

Pazar gününü fantastik öğelerle dolu olarak geçirmek isterseniz Robert Stromberg yönetmenliğinde vizyona giren “Maleficent” tam sizlik. Başrollerinde Angelina Jolie ve Ella Fanning’in yer aldığı film, “Uyuyan Güzel” masalına ters taraftan yani kötünün tarafından bakıyor. Huzurlu bir hayata sahipken kin ve öfke dolu bir hale bürünen Maleficent’in hikayesini  öğrenmeye hazır olun.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?