Eylül ayının ilk hafta sonunun etkinlikleri de birbirinden hareketli.

4 Eylül Cuma

hafta sonu - yenibi

Yeni Bi’Fest @ Küçükçiftlik Park

Türkiye’nin en büyük açıkhava gazinosu Yeni Bi’Fest, Cuma gecesi Küçükçiftlik Park’ta kapılarını açıyor. Türk müziğinin iki dev ismi Emel Sayın ve Selami Şahin’in ev sahipliği yapacağı gecede Türk Sanat Müziği’nin unutulmayan şarkılarıyla dolu bir gece geçireceksiniz.

5 Eylül Cumartesi

hafta sonu - vega

Vega @ Dorock Stage

Türk rock müziğinin yıllara meydan okuyan grubu Vega, Cumartesi gecesi Dorock Stage’de. ‘Tamam Sustum’, ‘Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı’ ve ‘Serzenişte’ gibi şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran topluluk, unutulmaz şarkılarıyla müzikseverlerin karşısında olacak.

hafta sonu - fourinthepocket

FourinthePocket @ Dorock Stage

Dorock Stage’in Cumartesi günkü bir diğer konuğu ise multi yetenek topluluk FourinthePocket. Türk müzik sektörünün en yetenekli müzisyenlerinden beşini kadrosunda bulunduran FourinthePocket ile dans etmeye hazır olun!

hafta sonu - niluer

Nilüfer Müzik Festivali @ Balat Ormanı – Bursa

Bursa Nilüfer Belediyesi, Tohum Kütüphanesi Projesi yararına Balat Ormanı’nda büyük bir festivale ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Tüm gelirin bu projeye aktarılacağı festivalin Cumartesi günkü konukları arasında Peyk, Korhan Futacı ve Kara Orkestra, The Away Days, Oi Va Voi ile Şebnem Ferah yer alıyor.

6 Eylül Pazar

hafta sonu - xoxo

XOXO Festival @ Kemer Golf & Country Club

“XOXO Festival’de herkes için müzik var” diyen festival ekibi, sizi Pazar günü Kemer Golf & Country Club’a bekliyor. Festivalin konukları arasında Singtank ve Bo Saris yer alıyor. Pazar gününüzü müzikli ve bol aktiviteli geçirmek istiyorsanız tercihiniz belli.

Nilüfer Müzik Festivali @ Balat Ormanı – Bursa

Balat Ormanı’nın Pazar günkü konukları Nil İpek, Gevende, Riff Cohen, Adamlar, Yasemin Mori, Dubioza Kolektiv  ve Mazhar Fuat Özkan. Haftasonu müziğe doymak isteyenler Bursa Nilüfer Müzik Festivali sizi bekliyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?