DJ performansından rock’a hayli geniş bir yelpazedeki etkinlikler bu hafta sonu sizi bekliyor.

hafta sonu - kadebostany

Kadebostany | 4 Kasım @ Zorlu PSM

Yayınladıkları albümleriyle kendilerine ait bir Pop Cumhuriyeti kurduklarını ilan eden İsviçreli topluluk Kadebostany, bu gece Zorlu PSM sahnesinde dinleyicileriyle bir araya geliyor. Geçtiğimiz aylarda yayınladıkları ‘Frozen to Death’ single’ıyla yeni albümlerinin müjdeleyen Kadebostany müzikal ve görsel bir şölen olarak tasarladıkları konseriyle hayranlarının uzun zaman unutamayacağı bir geceye imza atacak.

hafta sonu - acid pauli

Acid Pauli | 4 Kasım @ Babylon

Babylon bu gece Martin Gretschmann solo projesi Acid Pauli’ye ev sahipliği yapıyor. The Notwist ile uzun yıllar çalışan ve solo projesiyle kariyerine farklı bir yön veren Gretschmann, Boiler Romm ve Ibiza performanslarının ardından Babylon’da müzikseverlerle bir araya geliyor.

hafta sonu - fatma turgut

Fatma Turgut | 5 Kasım @ Jolly Joker İstanbul

Model grubuyla tanıdığımız Fatma Turgut, solo çalışmalarıyla kariyerine devam ediyor. İlk solo çalışması olan ‘İlkbaharda Kıyamet’i geçtiğimiz günlerde yayınlayan Fatma Turgut, şarkılarıyla Jolly Joker İstanbul sahnesinde olacak.

hafta sonu - wankelmut

Wankelmut | 5 Kasım @ [email protected]

Asaf Avidan’ın ‘One Day’ şarkısına yaptığı remiksle 2012’nin en dikkat çeken çalışmalarından birine imza atan Wankelmut, birbiri ardına yayınladığı çalışmalarıyla one hit wonder olmadığını kanıtladı. Dünyanın sayılı festivallerinde performans sergileyen Wankelmut, Cumartesi gecesi Warehouse sahnesinde olacak.

hafta sonu - oldies but goldies

Oldies But Goldies | 5 Kasım @ Babylon

Babylon ile özdeşleşen Oldies But Goldies partileri son hız devam ediyor. Cumartesi gecesi Murat Beşer ve Murat Abbas’ın seçkileriyle müzik tarihinde yolculuğa çıkmak ve aynı zamanda bol bol dans etmek için yerinizi şimdiden ayırtın.

__37_100_muzik__stu_hamm_band_feat__greg_howe_696

Stu Hamm Band feat. Greg Howe | 6 Kasım @ Salon

Salon, Pazar günü bas ve gitar virtüözleri Stu Hamm ve Greg Howe’u ağırlıyor. Steve Vai ve Joe Satriani ile çalışan Stu Hamm ve Michael Jackson’a 1996 dünya turnesinde eşlik eden, günümüzde ise Justin Timberlake ve Enrique Iglesias gibi pop yıldızlarıyla çalışan gitar virtüözü Greg Howe, yanlarına The Flower Kings’in eski davulcusu Zoltan Csörsz’ü alarak İstanbul’a geliyor. Bas ve gitarın benzersiz birlikteliğine bir kez de virtüözler eşliğinde

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?