Hiphop, rock, Türkçe pop… Hepsi ve daha fazlası bu hafta sonunda.

4 Mart Cuma

hafta sonu - hayko cepkin

Hayko Cepkin @ garajistanbul

Yeni albümü “Beni Büyüten Şarkılar Vol. 1” ile listelerde tozu dumana katan Hayko Cepkin, konserlerine son sürat devam ediyor. Hayko Cepkin ve grup arkadaşları bu gece garajistanbul’u birbirine katacak! Sonuna kadar müzik diyorsanız rotanız belli.

hafta sonu - emancipator

Emacipator @ Babylon Bomonti

Geçtiğimiz Eylül ayında yeni albümü “Seven Seas”i yayınlayan Emacipator, bu gece Babylon Bomonti sahnesinde olacak. ‘Soon It Will Be Cold Enough To Build Fires’, ‘Greenland’ ve ‘Lionheart’ gibi hit şarkılarıyla Emacipator sahnede sizi bekliyor olacak.

5 Mart Cumartesi

hafta sonu - modexl kabus kerim

Mode XL + Kabus Kerim @ Babylon Bomonti

“Mevzu Makamı” albümleri ve albümden yayınladıkları ‘Pusula’ şarkısıyla son dönemin en ilgi çeken hiphop ikilisi Mode XL ve nev-i şahsına münhasır setleriyle adından söz ettiren Kabus Kerim, Cumartesi gecesi Babylon Bomonti’de. Fazla söze gerek yok, mevzu hiphopsa adres belli.

hafta sonu - aysegul aldinc

Ayşegül Aldinç @ Dorock XL

“Sek’iz” albümü ile geri dönüş yapan Türk popüler müziğinin eskimeyen ismi Ayşegül Aldinç, Dorock XL sahnesinde dinleyicileriyle bir araya geliyor. En yeni şarkılarının yanı sıra unutulmayan şarkılarını da seslendirecek olan Ayşegül Aldinç’in konserini kaçırmayın.

6 Mart Pazar

hafta sonu - god is an astronaut

%100 Music Sunar: God Is An Astronaut & Ozric Tentacles @ KüçükÇiftlik Park

İstanbul’daki her konserlerini sold-out veren God Is An Astronaut, bir kez daha İstanbul’da! Pazar günü KüçükÇiftlik Park sahnesinde en sevilen şarkılarını seslendirecek olan God Is An Astronaut’un yanı sıra 2007’deki konserlerinin tadı hala müzikseverlerin damağında olan Ozric Tentacles da İstanbul’da olacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?