Kışın kendini iyice hissettirdiği günlere girmişken haftasonu etkinlikleri içimizi ısıtacak.

5 Aralık Cuma

hafta sonu - ceylan ertem

Ceyl’an Ertem @ Moda Sahnesi

“Amansız Gücenik” albümünü geçtiğimiz haftalarda yayınlayan Ceyl’an Ertem, yeni şarkılarıyla bu gece Moda Sahnesi’nde olacak. Üçüncü solo albümüyle dinleyicilerinin beğenisini kazanan Ceyl’an Ertem, en yeni ve ilk iki albümündeki şarkıları seslendirecek.

hafta sonu - buyuk ev ablukada

Büyük Ev Ablukada @ Bronx Pi

 

Gidenlerin gitmeyenlere, bilenlerin bilmeyenlere, dinleyenlerin dinlemeyenlere anlattığı topluluk Büyük Ev Ablukada, bu gece full faça Bronx Pi sahnesinde olacak. O sahnede neler olur, neler söylenir bilinmez, yerinde gidip görmek gerek.

6 Aralık Cumartesi

kiasmos_469

Kiasmos @ Salon

Piyano ile elektronik müziği bir araya getiren Ólafur Arnalds ve Janus Rasmussen, bilinen isimleriyle Kiasmos Cumartesi gecesi Salon sahnesinde olacak. İlk albümlerini geçtiğimiz aylarda yayınlayan ikili, minimalist tavırlarıyla beğeni topluyor.

hafta sonu - multitap

Multitap @ Bronx Pi

Birçoğumuzun ‘Çıbık’ ile tanıyıp takibe aldığı Multitap, haftasonunuzu renklendirmek üzere Cumartesi gecesi Bronx Pi sahnesinde. Bol bol dans etmek, eğlenmek ve pozitif şarkılar dinlemek isteyenler için en ideal konserlerden biri.

7 Aralık Pazar

morissey 2

Morrissey @ Volkswagen Arena

Yılın en beklenen konserlerinden biri Pazar günü gerçekleşiyor. Yaşayan efsanelerden biri olarak nitelendirilen Morrissey, Pazar akşamı Volkswagen Arena’da sahnede olacak. Avrupa turnesi kapsamında İstanbul’a gelen Morrissey ile müzik dolu bir gece geçirmek isteyenler bu konseri kaçırmasın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?