Yazlık mekanların açılışına kısa bir süre kala hafta sonu etkinlikleri tüm coşkusuyla sizleri bekliyor.

Büyük Ev Ablukada – Fırtınayt | 5 Mayıs @ IF Performance Hall Ataşehir 

hafta sonu - buyuk ev ablukada

Sahnelerin görüp görebileceği en şahsına münhasır grubu Büyük Ev Ablukada, kendi has tarzıyla bu gece IF Performance Hall Ataşehir sahnesinde olacak. Eşine az rastlanır bir konser deneyimi için yerinizi almanız tavsiyedir.

 

mor ve ötesi | 5 Mayıs @ Dasdas 

hafta sonu - mor ve otesi

Gece hayatının yeni mekanı Dasdas, bu gece sahnesinde mor ve ötesi’ni ağırlıyor. Kariyerlerinde yirmi yılı geride bırakan grup, en sevilen şarkıları ile dinleyicilerinin karşısında olacak. ‘Cambaz’dan ‘Daha Mutlu Olamam’a kadar birçok mor ve ötesi’ni birbiri ardına dinleyerek hafta sonuna giriş yapmak isterseniz rotanız belli.

 

Tolga Akyıldız’la Açık Sahne | 5 Mayıs @ garajistanbul

Sezonun son Açık Sahnesi bu akşam garajistanbul’da vuku buluyor. Fuat Güner’den Ferman Akgül’e, Bulutsuzluk Özlemi’nden Neyse’ye Türk müziğinin önemli ve yeni isimlerinin bir araya geldiği bu geceyi kaçırmayın.

 

Yurttan Gürültülü Sesler | 6 Mayıs @ Salon

0_metal__yurttan_gurultulu_sesler__radical_noise___tampon___kafabidunya___ofisboyz_769

Salon, 6 Mayıs gecesi kelimenin en gerçek anlamıyla yıkıma uğrayacak! Radical Noise, Tampon, Uluru ve Ofisboyz ile metal fırtınasına hazır olun. Benzeri uzun süre yaşanmayacak gecede yerinizi ayırtın yoksa pişman olursunuz.

 

Göksel | 6 Mayıs @ Dorock XL

hafta sonu - goksel

Cumartesi gecesi Dorock XL sahnesi pop müziğin en yetenekli isimlerinden Göksel’e ait. Türk pop müziğinin en başarılı müzisyenlerinden Göksel ile mini bir yolculuğa çıkma şansını kaçırmayın.

 

Adamlar | 6 Mayıs @ Kadıköy Sahne

hafta sonu - adamlar

‘Kapısı Kapalı’ diyerek gönlümüzü fetheden Adamlar, “Rüyalarda Buruşmuşuz” diyerek yoluna devam ediyor. Cumartesi gecwai Kadıköy Sahne’de dinleyicileriyle bir araya gelecek olan Adamlar için takviminizde yer açın.

 

Zorlu PSM Caz Festivali: Anadolu’nun Kayıp Şarkıları | 7 Mayıs @ Zorlu PSM Drama Sahnesi

hafta sonu - anadolunun kayip sarkilari

Nezih Ünen’in Türkiye ve Avrupa’da büyük beğeni kazanan filmi “Anadolu’nun Kayıp Şarkıları”, Zorlu PSM Caz Festivali kapsamında sahneye konuyor. Anadolu mirası müziklerin canlı performansı perdeye yansıyacak klip ve görsellerle desteklenecek. Bu işitsel ve görsel şovu kaçırmayın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?