Yeni yılın ilk hafta sonu etkinliklerinde kutlamalar devam ediyor!

Kendine Has Demonation Festivali No: 8 | 5-7 Ocak

Bant Mag. organizasyonuyla bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan Kendine Has Demonation Festivali, 5-7 Ocak tarihleri arasında Anadolu ve Avrupa yakasındaki dört farklı mekanda farklı türlerden birçok müzisyen ve grubu ağırlamaya hazırlanıyor. Festivalin programı ve şöyle:

5 Ocak @ Arkaoda: Badmixday, Kill Some Men, Pullahs
6 Ocak @ Babylon: Al’ York, Alike Places, Kim Ki O, Aga B(Live), Fluctuosa
7 Ocak @ Bant Mag. Havuz/Bina: Grup Ses sunar: Awesome Tapes From Turkey
7 Ocak @ KargART: Affet Robot, Congulus

 

Barış Manço Doğum Günü Kutlaması | 5 Ocak @ Babylon

Türk müziğinin efsanelerinden Barış Manço’nun doğum günü en sevilen ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla kutlanıyor. Gecede, sanatçının 7’den 77’ye herkesin hafızasında iz bırakan şarkılarını, Kabus Kerim ve Murat Meriç kendine has üsluplarıyla yeniden düzenlenmiş halleriyle dinleme fırsatını yakalayacaksınız.

 

Fujiya & Miyagi | 5 Ocak @ Zorlu PSM Studio

Elektronik funk dörtlüsü Fujiya & Miyagi, “Transparent Things” albümünün 10. yılına özel turnesi kapsamında bu gece Zorlu PSM Studio’da! Gitarist David Best ve synth ustası Steve Lewis tarafından kurulan Fujiya & Miyagi ile dans etmek için yerinizi alın.

 

Hey Douglas | 5 Ocak @ Moda Kayıkhane

Haftanın yorgunluğunu özellikle 70’li yılların saykodelik şarkılarını günümüz düzenlemeleriyle dans ederek atmak isteyenler için bu gecenin rotası Moda Kayıkhane’ye çevriliyor. Yaptığı düzenlemelerle büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan Hey Douglas, bu geceki seçkisiyle setin başında olacak.

 

Mirkelam | 5 Ocak @ Dorock XL

Türk pop müziğinin en şahsına münhasır isimlerinden Mirkelam, bu gece Dorock XL sahnesinde dinleyicileriyle bir araya geliyor. ‘Hatıralar’, ‘Unutulmaz’, ‘Asuman Pansuman’, ‘Her Gece’ gibi unutulmaz şarkılara imzasını atan Mirkelam, sizi eğlencesi bol bir geceye davet ediyor.

 

Palmiyeler | 5 Ocak @ DasDas

Mertcan Mertbilek, Tarık Töre, Rana Uludağ ve Barış Konyalı’dan oluşan Palmiyeler, ilk kez DasDas sahnesine çıkıyor. ‘Senden Haber Yok’ ve ‘Karbeyaz’ single’larıyla dikkat çeken ve ilk albümleri “Venüs” ile adlarını duyuran grubu keşfetmek için geç kalmış sayılmazsınız.

 

Ceylan Ertem | 6 Ocak @ BKM Mutfak – Uniq

“Mahzuni’ye Saygı” albümünde yer alan ‘Zalım’ yorumuyla son günlerin en dikkat çeken isimleri arasında yer alan Ceylan Ertem, Cumartesi gecesi BKM Mutfak sahnesinde olacak. Yayınladığı albümlerle dinleyici kitlesini günden güne büyüten Ceylan Ertem, sevilen şarkıları ile dinleyicilerinin karşısında olacak.

 

Arif v 216

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen filmi “Arif v 216”, en nihayetinde vizyonda! Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur’un başrollerini paylaştığı ve Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini yaptığı film, şüphesiz bu yılın en çok konuşulan yapımlarından biri olacak. İnsan olma hayali kuran Robot 216’nın dünyaya gelerek Arif’in yanında yaşamaya başlamasıyla gelişen olayları konu alan “Arif v 216”, hafta sonu kaçamağı için ideal bir tercih.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?