Bir festival hafta sonuna daha merhaba diyoruz. Bu gidişle her ile özel bir festivalimiz olacak…

hafta sonu - nart

Nart Müzik Festivali | 6-7-8 Ekim @ Emex Otel – Kocaeli

Bu yıl ilk kez düzenlenen Nart Müzik Festivali, Kocaeli Emex Otel’de kapılarını müzikseverlere açıyor. Duman, Feridun Düzağaç, Yüksek Sadakat, Redd, Athena, maNga, Hüsnü Arkan, Yok Öyle Kararlı Şeyler, mor ve ötesi, Pentagram, Cem Adrian, Son Feci Bisiklet, Can Gox, Sattas, Kolektif İstanbul, Yedinci Ev, Çamur ve Entu’nun sahne alacağı festival üç gün boyunca müzikseverlere müzik keyfi yaşatacak.

hafta sonu - yuzyuzeyken konusuruz

Yüzyüzeyken Konuşuruz & KozmonotOsman | 6 Ekim @ Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi

Yeni single’ları ‘Sandal’ ile dikkatleri üzerine çeken Yüzyüzeyken Konuşuruz, bu gece KozmonotOsman ile Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi’nde konuklarını ağırlayacak. Kaan Boşnak’ın şahsına münhasır sözleriyle her bir şarkıları ayrı bir hikaye olan Yüzyüzeyken Konuşuruz ve 70’lerin psikedelik unsur taşıyan, groove’u ruhu saran pop/funk şarkıları elden geçirip elektronik öğelerle buluşturan KozmonotOsman ile İstanbul Boğazı’nda bir gece geçirme fırsatını kaçırmayın.

hafta sonu - nathan fake

Nathan Fake | 6 Ekim @ Salon 

Övgü dolu yorumların sahibi İngiliz DJ/prodüktör Nathan Fake, bu gece Salon sahnesinde olacak. Ünlü prodüktör, bugüne kadarki en deneysel işi olarak görülen “Providence”in turnesi kapsamında İstanbullu müzikseverlerle bir araya gelecek olan Nathan Fake öncesinde gecenin açılışını Men With A Plan yaparken gecenin sonunda ise Büber setin başına geçecek.

hafta sonu - edirne

Edirne Müzik Festivali | 7-8 Ekim @ Buzhane Edirne

Bu hafta sonunun bir diğer festivali ise Edirne’de vuku bulacak. Edirne Müzik Festivali, iki gün boyunca Hayko Cepkin, Haluk Levent, maNga, Moğollar, Yeni Türkü, Cem Adrian, Jehan Barbur, Kalben, Manuş Baba ve Keti’yi sahnesinde ağırlayacak. Edirne ve hafta sonu kaçamağı yapmak isteyen yakın illerdekiler için ideal bir tercih.

İzmir Rock Days | 7-8 Ekim @ İzmir Arena 

Bir festival haberi de İzmir’den geliyor. İzmir’in yeni gençlik festivali İzmir Rock Days, Cumartesi ve Pazar günü İzmir Arena’da müzikseverleri ağırlayacak. İki günlük festivalin kadrosu ise Duman, Athena, Pentagram, Bülent Ortaçgil, Adamlar, Hey! Douglas, Tezgah ve Eren Dutlu’dan oluşuyor. Hafta sonunu bol müzikle geçirmek isteyen İzmirliler ve yakın illerdeki müzikseverler yerinizi şimdiden ayırtın.

hafta sonu - mfo

MFÖ | 7 Ekim @ Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu

Türk müziğinin yaşayan efsanelerinden MFÖ, Cumartesi gecesi Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu’nda dinleyicileriyle bir araya gelmeye hazırlanıyor. Yeni albümleri “Kendi Kendine” ile dinleyicilerinin kalbini bir kez daha fetheden MFÖ, en sevilen şarkıları ve yıllara meydan okuyan enerjileriyle sahnede olacak.

hafta sonu - aeroplane

Aeroplane 7 Ekim @ Zorlu PSM – STUDIO

Dans etmek isteyenler Cumartesi gecesi rotanız Zorlu PSM – STUDIO olsun. Fransız house müziği ve Balear ritimlerini bir araya getirmesiyle ünlenen, kendi deyimiyle “cosmic disco” türünde parçalar üreten Aeroplane, setin başındaki yerini alacak.

hafta sonu - kalben

Kalben | 7 Ekim @ DasDas

Yeni albümü hayranları tarafından merakla beklenen Kalben, Cumartesi gecesi DasDas sahnesinde olacak. Albümde yer alan şarkılarının yanı sıra sahnede seslendirmeyi sevdiği şarkılarla Kalben, başrolde müziğin olacağı bir gece ile  dinleyicilerinin karşısında olacak.

hafta sonu - jakuzi

Jakuzi | 7 Ekim @ Salon

‘Koca Bir Saçmalık’ ile bir anda hayatlarımızın ortasına pat diye düşen Jakuzi, Cumartesi gecesi Salon sahnesinde dinleyicilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Yılın en dikkat çekici isimlerinden olan Jakuzi ile hala tanışmamış olanlar, daha önce izleyip de tadı damağında kalanlar Cumartesi için yeriniz şimdiden belli.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?