Yılın son aylarına girmişken hafta sonu etkinliklerinde eğlence giderek artıyor.

6 Kasım Cuma

hafta sonu - kaan tangoze

Kaan Tangöze @ Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Kaan Tangöze, ilk solo albümü “Gölge Etme”nin konserlerine başlıyor. İlk konserini bu gece Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde verecek olan Tangöze, albümündeki akustik atmosferi sahneye taşıyacak.

hafta sonu - mode xl

Mode XL @ Bronx Pi Sahne

“Mevzu Makamı” albümünü geçtiğimiz aylarda yayınlayan Mode XL, bu gece Bronx Pi Sahne’de. Evren Besta ve Veyasin’den kurulu topluluk, sevilen şarkılarını bir kez daha seslendirecek.

7 Kasım Cumartesi

hafta sonu - skrillex

İstanbul Blue Night Presents: Skrillex @ Küçükçiftlik Park

Ertelemelerin ardından Skrillex, bu sefer gerçekten İstanbul’da! İlk kez Türk dinleyicileriyle bir araya gelecek olan Skrillex, Küçükçiftlik Park’ı çılgın bir dans pistine çevirecek. Durmaksızın dans edeceğiniz bir geceye hazır olun.

hafta sonu - nick curly

Beat The Night presents: Nick Curly @Kloster

Resident Advisor DJ listelerinde üst sıralarda yer alan Nick Curly, Cumartesi gecesi Kloster’da setin başında olacak. House severlerin özellikle kaçırmaması gereken performanslardan birine imza atacak olan Curly ile sabahın ilk saatlerine kadar dans edebilirsiniz.

8 Kasım Pazar

hafta sonu - romeo e guilietta

Romeo e Guiletta @ Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Aşk hikayelerinin en bilindiği “Romeo e Guilietta”, yoğun istek üzerine sadece 8 gösteri için bir kez daha İstanbul’Da. William Shakespreare’in ölümsüz eserini Giuliano Peparini yönetiminde izlemek isteyenler bir an önce Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki yerlerini alsınlar.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?