Bu hafta sonu yine birbirinden farklı konserler sizleri bekliyor.

6 Mart Cuma

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions @ nublu istanbul

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions @ nublu istanbul

İstanbul Sessions bu gece birçok kez aynı sahneyi paylaştığı Erik Truffaz ile nublu istanbul sahnesinde yeniden bir araya gelecek. İlhan Erşahin, Alp Ersönmez, İzzet Kızıl ve Turgut Alp Bekoğlu’nun bir araya gelmesiyle ortaya çıkan İstanbul Sessions ile hafta sonuna müzik dolu bir başlangıç yapabilirsiniz.

Extrawelt Live @ indigo

Extrawelt Live @ indigo

Bu gece bol bol dans etmek istiyorsanız, adresiniz belli: indigo! Alman elektronik müziği en yaratıcı ikilisi Extrawelt, indigo’yu ele geçirmeye hazırlanıyor. Kalıplar arası takılı kalmayan ve kendi kurallarını geliştiren Wayan Raabe ve Arne Schaffhausen ile tanışmak için kaçırılmayacak fırsat.

7 Mart Cumartesi

Elliphant

Tonight Presents: Elliphant @ Babylon

Cumartesi gecesi Babylon, İsveç’in en yeni yıldızını ağırlıyor. ‘Look Like You Love It’ ve geçtiğimiz yıl ülkemizde konser veren MØ ile gerçekleştirdiği ‘One More’ düetiyle ismini duyuran Elliphant, ilk kez İstanbul’da müzikseverlerle bir araya gelecek.

8 Mart Pazar

87589

Çekmeceler

“Zenne” filmiyle dikkatleri çeken M.Caner Alper ve Mehmet Binay, yeni filmleri “Çekmeceler” yine üzerinde konuşulmaktan itinayla kaçınılan bir konuya değiniyor. Ergenlik yıllarını anne ve babasının kendilerince korumacı tavrıyla geçiren Deniz’in hayat hikayesinin anlatıldığı film, konusunun yanı sıra görselliği ile de beyazperdenin bu haftaki iddialı yapımlarından biri olarak dikkat çekiyor

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?