Tatsız başlayan 2017’nin ilk hafta sonunda hayat müzikle devam ediyor…

hafta sonu - fiskin

Özge Fışkın | 6 Ocak @ IF Performance Hall Ataşehir

İstanbul gece hayatının dinlemeden olmaz isimlerinden Özge Fışkın, bu gece IF Performance Hall Ataşehir sahnesinde olacak. Albümlerinde yer alan şarkıların yanı sıra cover’larıyla dinleyicinin nabzını tutan Özge Fışkın ile müzik dolu bir gece geçirmek için bu geceki yeriniz belli.

hafta sonu - manco

Barış Manço Doğumgünü Kutlaması | 6 Ocak @ Babylon

Türk müzik tarihinin gelmiş geçmiş en önemli sanatçılarından Barış Manço’nun doğumgünü Babylon’da gerçekleşecek çok özel bir geceyle kutlanıyor.  18 yıl önce aramızdan ayrılan Barış Manço’nun her biri müzik tarihine geçmiş şarkıları Mete Avunduk ve Mehmet Aslan tarafından kendilerine has üsluplarıyla çalınacak. Hep beraber Barış Manço şarkılarını söylemek için rotanız Babylon olsun.

hafta sonu - pamela

Pamela | 6 Ocak @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Kendine has tavrı, bitmeyen enerjisi ve şarkılarıyla Pamela, bu gece Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde olacak. Geride bıraktığımız haftanın stresini atmak ve hafta sonuna iyi bir başlangıç yapmak için tercihinizi Pamela konserinden yana kullanabilirsiniz.

hafta sonu - demonation

Demonation Festivali No: 7 – 2. Gün | 7 Ocak @ Babylon

Bant Mag.’in bağımsız müzisyenleri bir araya getirdiği Demonation Festivali, yedinci seferinin ikinci gününde Babylon’u mesken tutuyor. Tolga Böyük’ün solo projesi Islandman; 90 BPM’den de tanıdığımız prodüktör ve müzisyen Da Poet, şu sıralar ilk albümünü yayınlamaya hazırlanan Loradeniz, yerli sahnenin dikkat çeken punk gruplarından Secondhand Underpants ve progresif doğaçlamalara yer verdikleri performansları ile Lopenstraat ikinci gününde Demonation Festivali’nin sahnesinde olacak.

hafta sonu - mirkelam

Mirkelam | 7 Ocak @ Dorock XL

Türk pop müziğinin şahsına münhasır isimlerinden Mirkelam, Cumartesi gecesi Dorock XL sahnesinde olacak. Yılların eskitemediği hit şarkılarını dinleyicileriyle bir kez daha seslendirecek olan Mirkelam’a eşlik edenler arasında yer almak için şimdiden yerinizi ayırtın.

hafta sonu - bowie

David Bowie Is Happening Now | 8 Ocak @ Zorlu PSM

2016 yılında kaybettiğimiz sanat dünyasının kült isimlerinden David Bowie’nin 70. yaşı, doğum gününe özel bir etkinlikle kutlanıyor. “David Bowie Is Happening Now” belgeselinin gösteriminin yanı sıra gösterim öncesinde David Bowie’nin eski sevgilisi ve The Guardian  yazarı Mary Finnigan ile “Bowie ile Yaşamak”, Victoria&Albert Museum küratörlerinden Kathryn Johnson ile “David Bowie Is”, Vogue Türkiye Presents: “Moda, Müzik, Bowie Etkisi” söyleşileri gerçekleşecek. Ayrıca Türk modasının önemli isimlerinden Ezra&Tuba, Aslı Filinta, Tuba Ergin, Maid In Love, Jacquette By Elvan, Mavi Kazado’nun Bowie ilhamlı tasarımlarının da sergileneceği ve satışa sunulacağı etkinliği takvimlerinize not edin.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?