Yılın ikinci ayına girmişken hafta sonu seçeneklerimiz de birbirinden hareketli, eğlenceli.

6 Şubat Cuma

Messer Chups – Softa @ Roxy

hafta sonu - roxy

Roxy’de bu gecenin açılışını son yıllarda dikkatleri üzerine çeken Softa ile yapıyor ve ardından sahne Rus surf üçlüsü Messer Chups’a geçiyor. Müziklerinde surf ve beat’in yanı sıra film sample’larına ve hatta tarihi kayıtlara yer veren Messer Chups, bu gece hafta sonunu başlatmak üzere Roxy’de.

Garanti Caz Yeşili: Sleep Party People @ Salon İKSV

hafta sonu - salon

Salon İKSV’nin bu geceki konuğu multienstrümantalist Brian Batz’ın projesi olarak başlayan Sleep Party People. Sahneye tavşan maskeleriyle çıkan topluluğun ilham kaynakları arasında Boards of Canada, David Lynch ve Erik Satie yer alıyor. Son albümleri “Floating”i 2014’te yayınlayan topluluğun performansını kaçırmayın.

7 Şubat Cumartesi

Red Bull Music Academy Night: Alice Russell @ Babylon

hafta sonu - babylon

Cumartesi gecesi Babylon; funk, soul ve caz’ın güçlü sesi Alice Russell’a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Aretha Franklin, Stevie Wonder gibi ikonların izinden ilerleyen Alice Russell, bir kez daha İstanbullu müzikseverlerle bir araya geliyor.

Tonight Presents: Trentemøller @ Indigo

hafta sonu - indigo

Elektronik dans müziği takipçilerinin İstanbul’daki merkezlerinden biri olan Indigo’nun  Cumartesi gecesi konuğu elektronik dans müziğin öncü isimlerinden Trentemøller. Canlı konserlerinin arasına sığdırdığı DJ performansıyla Indigo’da setin başında olacak olan Trentemøller’in seçkilerini kaçırmayın.

8 Şubat Pazar

The Spongebob Movie: Sponge Out Of Water

hafta sonu -spongebob

Spongebob, evini arkada bırakıp karaya ayak basıyor! Spongebob ve arkadaşları, şehirlerini tekrar kazanabilmek için Burger-Beard’in ele geçirdiği sihirli kitabın son sayfasını bulup formülü tamamlamaları gerekmektedir. Bu macerada başlarına neler gelecek hep birlikte izleyeceğiz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?