Yeni yıl coşkusu yavaş yavaş sokakları ele geçirirken bu hafta sonu da birbirinden iç ısıtan etkinlikler bizi bekliyor.

Deniz Sipahi | 8 Aralık @ Caddebostan Hayal Kahvesi

Takibe alınması gereken isimlerden biri Deniz Sipahi… Sahne enerjisi ve repertuarı ile müdavimi olmanız işten bile değil. Bu gece Deniz Sipahi’nin samimi ve bir o kadar enerjik performansı ile hafta sonuna tüm haftanın stresinden arınmış bir şekilde girebilirsiniz.

Mabel Matiz | 8 Aralık @ Sanat Performance Sahnesi

Mabel Matiz, konser serisine durmadan devam ediyor. Bu gece Sanat Performance Sahnesi’nde İstanbullu dinleyicileriyle bir araya gelecek olan Mabel Matiz, en sevilen şarkılarını seslendirmek için sahnede olacak. Müzikle içiçe rengarenk bir gece geçirmek isteyenlerin rotası şimdiden belli.

Kökler Filizleniyor | 8 Aralık @ Salon

Solistliğini Türk hip-hop dünyasının son dönemdeki en popüler ismi Ezhel’in üstlendiği reggae grubu Kökler Filizleniyor, bu gece Salon sahnesinde müzikseverleri bekliyor olacak. Reggae ile türkü, rock ve hip-hop’ı harmanlayan ve kendilerine has bir tarz yaratan Kökler Filizleniyor’u keşfetmek için geç kalmayın.

Lokalize: Büyük Ev Ablukada “Ay Şuram Hâlâ Ağrıyo” | 9 Aralık @ Zorlu PSM Studio

“Fırtınayt” ile fırtınalar estiren Büyük Ev Ablukada, “Ay Şuram Hâlâ Ağrıyo” diyerek Cumartesi gecesi en akustik halleriyle Zorlu PSM Studio sahnesinde olacaklar. Bir benzerine rastlamanızın hayli zor olduğu Büyük Ev Ablukada konserini takviminize işaretleyip Cumartesi gecesi de yerinizi almanız tavsiyedir.

MadenÖktemErsönmez | 9 Aralık @ Salon

Türk müzik dünyasının en yetenekli müzisyenlerinden Sarp Maden, Volkan Öktem ve Alp Ersönmez’in bir araya gelmesiyle oluşan MadenÖktemErsönmez, Cumartesi gecesi Salon’da caz severlerle bir araya geliyor. Üç usta müzisyen, yayınladıkları “MOE” albümünden parçalarla sahnede olacak. Hafta sonu favori konserim olduğunu da belirtmeden geçmeyeceğim.

Fatma Turgut | 9 Aralık @ Dorock XL

Model’in ardından solo çalışmalarına hız kesmeden devam eden ve yeni single’ını müjdeleyen Fatma Turgut, Cumartesi gecesi Dorock XL’da dinleyicileriyle bir arada olacak. Model döneminin en sevilen şarkıları ve Fatma Turgut’un sahnede seslendirmeyi sevdiği cover’larla dolu bir gece için yerinizi şimdiden ayırtın.

Aylin Aslım | 9 Aralık @ DasDas

Sonunda Aylin Aslım, sahneye geri dönüyor! Uzun bir aranın ardından Cumartesi gecesi DasDas, Aylin Aslım’ı sahnesinde ağırlayacak. Bu çok özel gecenin repertuarı da Aylin Aslım’ın en sevilen şarkıları ve cover’larla da dolu. Aylin Aslım’la özlem gidermek için kaçırılmayacak bir fırsat.

Rotting Christ | 10 Aralık @ Garaj

Türk metal dinleyicisinin en sevdiği gruplardan olan Rotting Christ, bir kez daha İstanbul’da. %100 Metal konserleri kapsamında Pazar günü headbanger’ların buluşma noktası Garaj olacak. Rotting Christ öncesi İstanbullu Dishearten ve Ankaralı Forgotten da sahnede olacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?