Haftayı bol alternatifli etkinliklerle geride bırakıyoruz.

TRAVIS performing their album ‘The Man Who’ in full + other hits | 8 Haziran @ Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi

Dünyaca ünlü Brit-rock grubu Travis, “Travis performing their album ‘The Man Who’ in full + other hits” turnesi dahilinde bu gece Zorlu PSM sahnesinde olacak. Garanti Caz Yeşili Konserleri kapsamında bir kez daha Türk dinleyicileriyle bir araya gelecek olan Travis, diskografisinin en önemli albümlerinden The Man Who’yu baştan sona çalarken en sevilen şarkılarını da seslendirmeyi ihmal etmeyecek.

 

AAALSANASENLİK 2. Gün | 8 Haziran @ Kentpark AVM / Ankara

26 yıldır birçok sanatçı ve grubu hayranlarıyla buluşturan Ankara Atatürk Anadolu Lisesi MD yaz şenliği, bu yıl da 7-8 Haziran’da Kentpark AVM’de gerçekleşiyor. Festivalin ikinci gününde Yedinci Ev, Sattas, maNga ve Duman sahnede olacak. Ankaralılar bu konserler kaçmaz!

 

Can Bonomo | 9 Haziran @ IF Performance Hall Beşiktaş

Can Bonomo konserleri dur durak bilmeden tam gaz devam ediyor. Sahnedeki enerjisini dinleyicilerinin de katılımıyla artıran Can Bonomo, gece boyu en sevilen şarkılarını birbiri ardına seslendirecek. Haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak ve yeni hafta için enerji depolamak için Cumartesi gecesi rotanız belli.

 

Su Soley | 9 Haziran @ Moda Kayıkhane

İstanbul gece hayatı müdavimlerinin yakından tanıdığı Su Soley, en nihayetinde ilk solo çalışması Hep Bi’ Tufan’ı Cumartesi gecesi Moda Kayıkhane sahnesinde tanıtacak. Pop-reggae, funk-rock, nu-dance gibi modern karma stillerde hibrit düzenlemelerin yanı sıra caz tınılı akustik düzenlemelerin de olduğu şarkılarını müzikseverlerle ilk kez buluşturacak olan Su Soley’i henüz keşfetmediyseniz ideal fırsat.

 

Duman | 9 Haziran @ Dorock XL

Duman ve Dorock XL konserleri neredeyse bir Kadıköy geleneği haline geldi. Bu Cumartesi gecesi de Kadıköy sokaklarında Duman şarkıları yankılanacak. Açıkhava festivalleri öncesinde en sevilen şarkılarıyla Duman’ı dinlemek için yerinizi almayı ihmal etmeyin.

 

Hereditary / Ayin

Ari Aster’ın yönetmen koltuğunda oturduğu yılın en iddialı korku filmlerinden biri olarak gösterilen Hereditary (Ayin) bugün gösterime giriyor. Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff’un yer aldığı filmde Graham ailesinin sert maderşahisi Ellen öldüğünde, kızı Annie ve ailesi atalarının gizemli ve giderek korkunçlaşan sırlarını keşfetmeye başlamasıyla gelişen olaylar anlatılıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN