Kışın iyice kendini gösterdiği bir haftanın ardından hafta sonu etkinlikleri içinizi ısıtacak cinsten.

8 Ocak Cuma

hafta sonu - roxy

Stavroz DJ Set @ Roxy

Haftayı dans ederek kapatmak isteyenler için istikamet Roxy! Belçikalı DJ Stavroz, setin başına geçecek ve tüm gece boyunca sizi dans ettirecek.

9 Ocak Cumartesi

hafta sonu - garajistanbul

Ceza @ garajistanbul

Geçtiğimiz yılın en iyi albümlerinden birine imza atan Ceza, canlı kanlı garajistanbul sahnesinde. Orkestrası ile birlikte en sevilen şarkılarını seslendirecek olan Ceza’nın konserini kaçırmamanız tavsiyesiyle.

hafta sonu - jolly joker

Mehmet Erdem @ Jolly Joker İstanbul

“Hepsi Benim Yüzümden” isimli üçüncü stüdyo albümünü geçtiğimiz ay yayınlayan Mehmet Erdem, albümünün ilk konseriyle Jolly Joker İstanbul’da. ‘Olur O Zaman’ şarkısıyla kısa sürede dinleyicilerinin beğenisini kazanan yeni albümünden şarkıları seslendirecek olan Mehmet Erdem’i sanatçı arkadaşları sahnede yalnız bırakmayacak.

hafta sonu - dorock

Pentagram @ Dorock XL

Bu haftanın metal konseri de Pentagram’dan geliyor. Dorock XL sahnesinde dinleyicileriyle bir araya gelecek olan Pentagram, albümlerinin en sevilen şarkılarını birbiri ardına performe edecek. Heavy metal sevenler için ideal tercih.

10 Ocak Pazar

KurtRussellSamuelLJacksonHatefulEight

The Hateful Eight

Quentin Tarantino’nun son filmi “The Hateful Eight”, bu hafta gösterime giriyor. Çöl Western’lerine alışık izleyiciyi karlı bir iklime götüren film, İç Savaş’ın ardından yolu tipiden korunmak için dağdaki bir konaklama evine sığınan bir grup yabancının kesişen hikayeleri ve bunun sonucundaki hayatta kalma çabalarını anlatıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?