Karlı bir haftayı birbirinden farklı etkinliklerle sonlandırıyoruz.

9 Ocak Cuma

Doctor Dru @ Propaganda

hafta sonu - propaganda

Propaganda, yeni yılda da kaldığı yerden dans etme dozajı yüksek performanslara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu gecenin konuğu çağdaş deep house akımının öncülerinden Doctor Dru olacak. Haftanın bitişini dans ederek kutlamak isteyenler için ideal.

Tatu Rönkkö + Efterklang @ Salon İKSV

efterklang_tatu_ronkko

Salon İKSV bu akşam Tatu Rönkkö ve Efterklang’ın bir benzerine zor rastlanır performansına ev sahipliği yapacak. Performansları öncesinde beş gün boyunca Salon İKSV’de prova yapan ekip bu provalarda ortaya çıkan parçalarını bu gece çalacaklar.

Mert Tünay @ nublu istanbul

hafta sonu - mert tunay

Birçok sanatçıyla gerek söz & müzik, gerekse de düzenleme ve remiks alanlarında çalıştıktan sonra ‘Güzel’ single’ının ardından yayınladığı “Çirkin” albümü ile kariyerinde ayrı bir yola sapan Mert Tünay, bu gece nublu istanbul sahnesinde olacak. Cuma gecesinin finali için ideal bir konser.

10 Ocak Cumartesi

Ceylan Ertem @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

hafta sonu - ceylan ertem

Yeni albümü “Amansız Gücenik”i  geçtiğimiz aylarda yayınlayan Ceylan Ertem, yeni şarkılarıyla Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde olacak. Kendine has şarkıları ve yorumuyla yaptığı her çalışmada dikkatleri üzerine çeken ve övgü dolu yorumlar alan Ceylan Ertem’in konseri bu soğuk havalarda içinizi ısıtacak.

New Sounds of Berlin in Istanbul @ Borusan Müzik Evi

hafta sonu - borusan muzik evi

Berlin ve İstanbul’un kardeş şehir olmalarının 25. yıl dönümünde Radialsystem V ve Borusan Müzik Evi “New Sounds of Berlin in Istanbul” dizisini sunuyor.  İstanbul ve Berlin’den farklı müzik geleneklerini bir araya getiren üç konserin gerçekleşeceği etkinlik ile şehirler arası bağlantı müzik yoluyla bir kez daha pekişecek.

Subfloor Presents: Alex Dimou @ Indigo

hafta sonu - indigo

Cumartesi dans etmek isteyenlerin yolu Indigo’ya düşüyor. Alican ve Murat Uncuoğlu’nun ev sahipliğinde Alex Dimou setin başında olacak. Birçok önemli plak şirketinden albüm ve EP yayınlayan Yunan asıllı Berlinli DJ & Prodüktör Alex Dimou’nun parçalarıyla dans etmek için kaçırılmaz fırsat.

11 Ocak Pazar

Yıldız Haritası

hafta sonu - maps to the stars

2014’ün en iyi filmleri arasında gösterilen “Maps To The Stars”, konusunun yanı sıra Hollywood’un en başarılı oyuncuları Julianne Moore, John Cusack ve genç neslin en başarılı temsilcilerinden Robert Pattinson gibi isimlerin yer aldığı kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Sürekli kadife eldivenler takan Agatha Weiss’ın sırlarla kaplı hikayesinin adım adım gün yüzüne çıkışına şahit olacaksınız.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?