Bu sene aşmak istediğiniz limitleriniz neler? Peki başarmak istediğiniz en büyük hedefiniz? adidas bu kulağa kolay gelen ama durup düşündüren soruların yanıtlarını bulmaya ve paylaşmaya davet ediyor. Üstelik verilecek yanıtlar hiç olmadığı kadar önemli; çünkü bu yanıtlar Washington DC National Geographic HQ’da bir maceranın kilidini açacak anahtar olabilir.

National Geographic sayfalarını karıştırıp yeni yerler keşfetmek, yeni hikayeler duymak, bambaşka insanlarla tanışmak için motive olduğunuz anlar mutlaka olmuştur. İlk sayısını 1888’de sunan ve yıllardır bilimin, keşiflerin ve hikaye anlatımının tarihi merkezi olan National Geographic’in güncel Genel Yayın Yönetmeni ile bir öğle yemeği yeseydiniz ona neler sorardınız?

ADICLUB’un Members Week çekilişi bu hayali soruların tümünü gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyor. Düzenlenen çekiliş; bir arkadaşınızla birlikte Washington DC’ye gidip National Geographic Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmeni ile bir öğle yemeğini, bir kaşifle buluşup tanışma fırsatını, hediyelerle dolu çantaları ve çok daha fazlasını içeriyor. Üstelik uçak biletleri, iki gecelik otel konaklama masrafları ve seyahat boyunca bazı harcamalar Adidas tarafından karşılanıyor.

27 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek çekilişe katılmak ve detayları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Son olarak sonuçların 15 Mayıs’ta açıklanacağını da hatırlatmış olalım!