2015 moda takviminin en çok ses getiren iş birliği Adidas by Kanye West’in Yeezy Season 1 koleksiyonu, tüm dünyayla aynı anda shopi go’da yerini aldı!

IG_S1_RELEASE2

Popüler kültürün en zıt ismi Kanye West, tasarladığı ilk koleksiyonunu ‘Kıyafetlerin hayatı kolaylaştırmasını istiyorum.’ diyerek özetliyor. Tasarımlarının sınırları ve zamanı aşması onun için çok önemli. Her bir parçası modern hayatın hızlı temposuna kapılanlara kusursuz birer çözüm sunuyor.

IG_S1_RELEASE5

Sonbahar/Kış 2015 tasarımları son derece rahat ve salaş; hiç düşünmeden giyinip direk sokağa çıkabileceğiniz parçalarla dolu. Hem kadın hem de erkeklere yönelik bu yüksek kalite parçalar birbirleriyle sonsuz şekilde kombinlenebiliyor ve günlük kıyafet seçme stresini ortadan kaldırma amacına başarıyla ulaşıyor.

IG_S1_RELEASE4

Kadın koleksiyonu pratik ve fonksiyonel yönleriyle öne çıkarken erkek koleksiyonunda militer bir hava seziliyor. Renk paletinin başrollerini camel, zeytin yeşili, çikolata kahvesi, gri-mavi, kamuflaj tonları ve bordo üstleniyor.

IG_S1_RELEASE7

Yeezy Boost 350 modeliyle No: 17 mağazamızda kuyruklar oluşturan koleksiyon bu sefer sokak giyim parçaları ve Yeezy 950 Boost ile aramızda; shopigo.com ve Nişantaşı No: 17 mağazamızda!