Sokakta olanları kaçırmıyor olabilirsiniz, var mısınız sokak modası da sizden sorulsun… Sokak modasına yön vermeye hazırlanan yeni ayakkabı, adidas’ın ilk kez 1989’da satışa sunduğu ZX8000’in yeni nesil takipçisi ZX FLUX!

Performansa hazır abartısız tarzı ve sokakları ateşe verecek cesur renk kombinasyonları ile ZX FLUX’ı her yerde grmeye hazır olun!

Adidas Zx Flux

25 yıl sonra ZX 8000 ayakkabı, halen tarz odaklı yaratıcılık ve sonu gelmeyen tutkunun bir göstergesi… ZX Flux da onun ailesinin bir parçası olarak, aynı fütürist tasarım mirasından geliyor ve dünyanın dört bir yanındaki özel sporcuların ve rahat sokak giyimi meraklılarının kalbinde taht kuruyor. Yeni kuşak ZX Flux’da ZX 8000 ayakkabının formülü, aşırıyı ortadan kaldırarak, geriye sadece temel olanı bırakan yeni bir yön alıyor.

adidas Originals ZX Flux, topuğundaki SoftCell teknolojisi ve vücudu destekleyerek doğal ve özgürce hareket etme imkanı sağlayan Torsion system gibi sahip olduğu önemli teknolojiler ile giyen herkese bir ayakkabıdan beklenenden çok daha iyi bir performans sunuyor. Yeni ZX Flux teknolojik özelliklerinin yanı sıra tasarımı ile de ZX 8000’in çağ ötesi tasarımı ile fark yaratma mirasını devam ettiriyor.

Harika bir tasarım ve stil mirasını devam ettirmek ve sokak modasına yön vermek için şimdi ZX Flux’larımızı giyip sokağa çıkma zamanı!

adidas ZX Flux hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN