Sergiler, festivaller, konserler ve diğer tüm heyecan verici etkinliklerle renklenmeye başlayan şehir. Yükselen sıcaklıklar, akşam üzeri güneşi ve hafif bir rüzgar eşliğinde kokteyller, renklenen sokaklar ve tabii ki tüm bu ilkbahar-yaz ruhuna uyum sağlayan dolaplarımız… Yılın en renkli dönemini karşılamaya hazırlanırken baharın hafifliğini ve yazın coşkusunu gardıroplara taşımanın tam sırası. adL de her zaman olduğu gibi tam bu noktada yardımımıza koşuyor ve 2024 İlkbahar Yaz koleksiyonunda tropikal esintilerin dinamizmi ile fütüristik unsurları ustalıkla harmanlıyor!

Yeni sezona göz atarken mikro trendler kafanızı karıştırdıysa gelin her şeyi ‘reset’leyip; sezonun önemli prensiplerini ihtiyaçlarımız doğrultusunda başa saralım. İlkbahar-yaz gardırobumuz için ihtiyacımız olan iki önemli şey var: Gündüzden geceye şıklık ve mevsimlerin değişken ruhuna adaptasyon. Yani bildiğimiz kapsül gardırop prensiplerine renkleri, hafifliği ve adaptasyonu taşıyoruz. Şık bir ceket takım ve ‘business-chic’ floral desenli bir elbisenin ofisten davetlere, toplantılardan konserlere koşarken ne kadar işlevsel olabileceğini keşfetmenin tam sırası.

İşte adL 2024 İlkbahar Yaz Koleksiyonu da bu ihtiyaçlarımızın farkına vararak yola çıkıyor ve sadece renk ve desenlerin uyumunu değil, aynı zamanda mevsimlerin değişken ruhunu da kıyafetlere yansıtıyor. Tropikal esintileri modern ve şık bir şekilde yorumlayan koleksiyondaki her bir parça, günün her saati rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor. Tasarımlarsa, baharın hafifliğini ve yazın coşkusunu gardıroplara taşımayacak özeni yansıtıyor.

İlkbahar-yaz trendlerinde geçen sezondan tanıdığımız, 2000’lerin romantik komedi filmlerinin naif neşesiyle özdeşleşen rom-com core etkisini sürdürürken, adL 2024 İlkbahar Yaz Koleksiyonu da ilhamı gökyüzünün sınırsız genişliğinden alıyor. Pastel tonlarla zenginleşen koleksiyonda doğanın kendine has renkleri, yumuşak geçişlerle birleşerek adeta bir sanat eseri gibi etkileyici bir görsellik sunuyor. Pastel tonlardaki tasarımlar giyen herkesi bir rom-com filmi başrolü gibi hissettirmeye hazırlanırken baharın tazeliğini ve yazın enerjisini yansıtıyor. Doğanın canlılığını ve çeşitliliğini stilize bir şekilde moda dünyasına taşıyan floral desenler ise koleksiyona romantik ve sofistike bir hava katıyor. O halde gelin sizi adL dünyasının en yenilerine göz atmak üzere buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: adL