Don Crawley ve Jordan Brand’in iş birliğine ait heyecanla beklenen ve sınırlı sayıda üretilen Air Jordan 2 Retro ‘Just Don’ 30 Ocak Cumartesi günü tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de Shopi go’da sneaker tutkunlarıyla buluşuyor.

image-9

Bulls’un 23 numaralı efsanevi oyuncusu Michael Jordan’ın sneaker’ları tüm şehri sardığında Don Crawley 2011 yılında, Chicago’nun güneyinde ilk defa Just Don serisini görücüye çıkardı. Bu çıkışın ardından spor giyim ve lüks moda arasındaki köprüyü kuran tasarımlara imza attı. 2015 yılında Jordan’la ilk defa iş birliği gerçekleştiren Don C şimdi Jordan için tasarladığı Air Jordan 2 Retro ile sahnede.

image-2

1987’nin ikonik silüeti bu defa deri kapitone üst yüzeye eşlik eden süet panellerle karşımızda. İtalya’da en yüksek kalite materyallerle üretilen basketbol klasiği Air Jordan bu defa son derece lüks bir havaya sahip. Sneaker, kırmızı deri baseball şapkası ve bir adet yaka iğnesiyle set halinde sunuluyor. Just Don x Air Jordan ‘Beach’ 30 Ocak 2016 günü tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de shopigo.com ve Nişantaşı No:17’de satışta!

photo11

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?