Tüm dünyada eş zamanlı gerçekleşen #AirMaxDay etkinliğinin İstanbul lokasyonu Shopi go No:17 mağazamız olacak. Tüm magger’ları Cumartesi günü No:17’ye bekliyoruz!

Air Max Day No.17

Air Max Günü’ne özel Air Max fabrikasına dönüşen Shopi go No:17’de katılımcıları bekleyenler arasında Nike’ın bulunması en zor iş birliğine ait en yeni HTM koleksiyonu, 1987’den bu yana en ikonik Air Max modelleri, HTM’in – Hiroshi Fujiwara, Tinker Hatfield, Mark Parker – ilham kaynakları, ikramlar, sürpriz hediyeler, aktiviteler, canlı DJ performansı ve çok daha fazlası var. Etkinlikle ilgili tüm detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. https://goo.gl/RZpEFa

Ana_Banner

#SHOPIGOHTM ETKİNLİK PROGRAMI

09:00 – 10:00 / Erken saatlerde gelen tüm Air Max tutkunları Nişantaşı No:17’nin arka bahçesinde Petra‘nın kahveleri ve lezzetli bir catering servisiyle ağırlanacak.

09:00 – 10:00 / Tüm katılımcıları sanat ve gusto dolu bir İstanbul deneyimi bekliyor! No:17’nin arka bahçesinde beklerken Nike ile etkinliklere kaydolup Walter’s Coffee, Federal Coffee Roastery, Sakıp Sabancı Müzesi ve İstanbul Modern biletlerini kazanabilecekler.

10:00 / Shopi go No:17’nin kapıları açılacak ve HTM koleksiyonu satışa sunulacak.

10:00 – 12:00 / Elektronik müziğin öncü ismi İlker Aksungar Air Max tutkunlarının bu keyifli buluşmasına müzikleriyle eşlik edecek.

HTM_Hero

AIR MAX FACTORY

Shopi go No:17 bir Air Max fabrikasına dönüştü! Air Max’in 1987’den bugüne uzanan tarihine yakından şahit olmak isteyen herkesi No:17’ye davetli.

Katılan herkes;

_1987’den bu yana uzanan en ikonik Air Max modellerini yakından inceleyebilecek,

_Nike’ın efsanevi isimleri Hiroshi Fujiwara, Tinker Hatfield ve Mark Parker’ın ilham aldığı objelere, tasarlarken kullandığı malzemelere ve eskiz çizimlerine yakından göz atma fırsatına sahip olacak,

_HTM’in Air Max’in geleceğine yönelik öngörüleri hakkında bilgi sahibi olabilecek.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?