Bir diş fırçası düşünün… O kadar akıllı ki, tavsiye edilen şekilde dişlerimizi fırçalamamızı sağlıyor; bize gerçek zamanlı ve kişiselleştirilmiş geri bildirimler sunabiliyor. Bu harika ürünü, Oral-B Yeni Genius 9000’i daha detaylı bir şekilde inceleyelim:

560x300

Yeni Genius 9000, bize ne kadar akıllı olduğunu farklı şekillerde kanıtlıyor:

– Örneğin, dişimizi fırçalarken çok fazla basınç uyguladığımızda kendisi otomatik olarak yavaşlıyor. Bu bize çok daha sağlıklı bir diş fırçalama yöntemi sunuyor.

– Dişimizi fırçalarken yaşadığımız en büyük sorun ağzımızın her alanını fırçalayamamızdır. Burada Pozisyon Algılama Teknolojisi yardımımıza yetişiyor. Pozisyon algılama, Oral-B uygulaması içindeki gelişmiş özellikleri ortaya çıkarıyor. Diş fırçalama takibi, kişisel istatistikler ve daha iyi fırçalamak için öneri verme gibi özellikleri bize sunuyor.

Oral-B 9000

Pozisyon Algılama Teknolojisi sayesinde (tabletimizin üzerinde çıkan 3D harita üzerinde) ağzımızın tam olarak neresini fırçaladığımızı anlayabiliyoruz. Böylece ağzımın içerisindeki tek bir alanı bile kaçırmıyoruz.

– Fırçalamanmamış alanlar için fırça başlığının ayarlanabiliyor olması, dişlerimizi en doğru şekilde temizlediğimizden emin olmamızı sağlıyor. Yeni Genius 9000’de bulunan iki dakikalık zamanlayıcı sayesinde dişlerimizi hem doğru sürece fırçalıyoruz, hem de ağzımızdaki her alanın gereken fırçalama süresini öğrenebiliyoruz.

– Dişlerimizi kavrayarak parlattığı için kullandığımız ilk günden itibaren dişlerimizin daha beyaz olmasını sağlıyor.

Yeni Genius 9000‘i akıllı telefonunuza bağlayıp, hayran kalacağınız Oral-B uygulaması sayesinde çok daha fazla yeniliği keşfedin. Bu ürünün bir dış fırçasından çok daha fazlası olduğunu kolayca görebileceksiniz. Peki bu teknolojiyi nasıl kullanıyoruz?

– Uygulama ve Yeni Genius 9000’i Bluetooth ile birbirine bağlıyoruz,

– Bağladıktan sonra, diş fırçamızdaki Smart Ring üzerindeki LED ışıklarını, uygulamada bulunan 12 renkten birini seçerek deneyimimizi kişiselleştirebiliyoruz. Smart Ring farklı fırçalama modlarında ve basınç uygulamalara karşı bizi uyarıyor.

Size özel diş fırçanızı senelerce kullanmak  istiyorsanız, bu teknolojiye buradan sahip olabilirsiniz.

sagikli disler_shutterstock

Oral-B Yeni Genius 9000’ın ne kadar akıllı olduğu daha iyi anlamak istiyorsanız, aşağıdaki videoyu da seyredebilirsiniz:

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?