Kasım ayı sizin için ne ifade ediyor? Bizim için “iyi hissettiren” kış filmlerini, sıcacık evlerde kalabalık buluşmaları, hediyeleşmeyi, taptaze bir yıl yaklaşırken yenilenmeyi ve gelenekleri… Bu geleneklerden bir tanesi var ki onu her sene sabırsızlıkla bekliyoruz: Yıl boyunca istek listesi hâline getirdiğimiz ihtiyaçlarımızı kasım ayına saklayıp Amazon Türkiye’nin “Gülümseten Kasım Fırsatları” ile tek tek toplamak! Listemiz tamam, kahvemiz de hazırsa en sevdiğimiz koltuğa geçip Gülümseten Kasım Fırsatları etkinliğimizi başlatalım.

Gülümseten Kasım Fırsatları’ndan maksimum verim alma kılavuzu

Öncelikle Amazon Türkiye’ye özel ayrıcalıklardan faydalanmak için 13 Kasım’dan 30 Kasım’a kadar vaktimiz var. Dolayısıyla bu vakti en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Alışverişe başlamadan önce hiçbir fırsatı kaçırmamak için bu yazıyı bir kılavuz gibi kullanabilirsiniz.

İlk adım; organize olmak! İhtiyaçlarınızı kategorilendirin. Gülümseten Kasım Fırsatları, son teknoloji ürünler, moda, ev ihtiyaçları, kişisel bakım ürünleri, en beğenilen kitaplar, mutfak gereçleri, çocuk ve bebek ürünleri, spor ihtiyaçları, ofis ürünleri, oyuncak ve çok daha fazlasını içeriyor. Alışveriş etkinliğine başlamadan önce kategorilerinizi kendi önceliklerinize göre bir sıraya sokabilirsiniz.

İkinci adım; Amazon.com.tr ile sahip olacağımız avantajları öğrenmek. Örneğin alışveriş etkinliği boyunca ücretsiz ve hızlı teslimat imkânından faydalanabileceğiz. Ayrıca, sadece büyük indirimler sunmakla kalmayan Gülümseten Kasım Fırsatları’nda Amazon.com.tr tarafından satılan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan ürünlerde tüm kredi kartlarına 12 aya, peşin fiyatına ise 6 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanabileceğiz.

Üçüncü ve son adım; takipte kalmak. Kısaca Gülümseten Kasım Fırsatları boyunca bu sayfayı yenilemekten çekinmeyin. Çünkü anlık fırsatlar, yeni eklenen ürünler kaçırılacak gibi değil. Evet buraya kadar geldiyseniz Amazon Gülümseten Kasım Fırsatları’ndan en iyi şekilde faydalanacağınızdan emin olabilirsiniz. Fakat bitmedi, en iyiden de iyisi var ve onun ismi Amazon Prime üyesi olmak.

Kasım Ayının Kazananları: Amazon Prime Üyeleri.

Gülümseten Kasım Fırsatları elbette tüm Amazon.com.tr kullanıcılarını gülümsetecek fakat Prime üyelerinin gülümsemenin ötesinde kahkaha atacaklarını düşünüyoruz. Tüm dünyada 200 milyonu aşkın üyesi olan Prime, Türkiye’deki alışveriş ve eğlence severlerin ayda sadece 39 TL’ye sahip olabileceği müthiş avantajlar sunuyor:  

Hızlı ve ücretsiz teslimat seçenekleri: Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin hızlı ve ücretsiz teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor. 

Erken Erişim ve Ek İndirim: Prime üyeleri, sınırlı süreli fırsatlara erken erişim ayrıcalığı ve yalnızca Prime üyelerine özel ek indirimler de kazanıyor. Prime üyeleri aynı zamanda Çok Al & Az Öde ile satın aldıkları aynı ya da farklı 10 ürün ve üzerine sepette yüzde 10 indirim kazanıyor.   

Seçili ürünlerde indirim oranı tutarında ücret iadesi garantisi: Amazon Kasım Fırsatları boyunca Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alınan seçili ürünlerin fiyatı X tarihine kadar düşerse, aradaki fark hediye kartı olarak X tarihinde müşterilerin Amazon hesabına tanımlanıyor. 

Prime Video: Amazon Prime üyeleri, üyelikleriyle birlikte gelen Prime Video ile aralarında popüler Amazon Originals içeriklerinin de bulunduğu geniş bir içerik seçkisini ek ücret ödemeden Türkçe altyazı seçeneğiyle primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV’lerindeki Prime Video uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor. 

Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri piyasanın önde gelen oyunlarında oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor. 

Henüz Prime üyesi değilseniz, şimdiden daha iyi bir zamanlama olamaz. Üye olmak için buraya tıklayarak “Gülümseten Kasım” etkinliğinde Prime ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. İyi alışverişler!