Bilstore, farklı bakış açısını Sevgililer Günü vitrini için özel olarak düzenlediği twitter yarışması ile devam ettiriyor.
21 Ocak-25 Ocak tarihlerinde düzenlenecek olan yarışmada, #lovebilstore hashtag’i aracılığıyla, İngilizce aşk mottoları Bilstore ile paylaşılabilecek. En çok retweet alan mottonun sahibi hem sürpriz bir hediye kazanacak hem de mottosu Kanyon Bilstore sevgililer günü vitrininde yayınlanacak.

Evet doğru duydunuz! Kanyon’da Sevgililer Günü mottonuz yayınlanıyor olacak… Sevgilinize en güzel sürprizlerden biri olabilir bu. Yapmanız gereken çok basit, twitter’da #lovebilstore yazın sonra mottonuzu ekleyin. Öyle bir motto olsun ki bu; “Love” ile başlasın, insanların Sevgililer Günü ruhuna işlesin ve bol bol RT alsın. Yaratıcılığınız ve aşkınız sayesinde de hediye kazanmak çok keyifli bir fikir olur gibi geliyor!

Yarışma, bugün (21 Ocak) 10:00’da başladı; 25 Ocak 17:00’ye kadar sürüyor. Kazanan ise 28 Ocak’ta açıklanacak hiç vakit kaybetmeden sizi twitter’a davet ediyoruz!

Aşk mottonuzun birinci olması sevgilinizi de gururlandıracaktır; ne dersiniz? Tabii, “Love is a trap!” (Aşk bir tuzaktır!) demediğiniz sürece :)

Peki theMagger’ın #lovebilstore mottosu ne? Pek yakında twitter’dan görebilirsiniz! Sevgiler!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?