Hepimiz kendimize özgü belli başlı cilt sorunlarına sahibiz: Lekeli ciltler, cansızlaşan soluk ciltler ve yaş almaya bağlı olarak kırışık ciltler… İşte tüm bu sorunlar, kendi özel bakım ve konsantre çözümlerine ihtiyaç duyuyorlar. Cildin ihtiyaçlarına uygun ürünler ile bakım yapılmasının bu denli önemli olma sebebi bu. Öyleyse sizleri, 6 cilt sorununa da uygun Anew cilt serumlarıyla tanıştıralım!

Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum

Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum

Cildinizin solgun olduğunu ve cansız göründüğünü düşünüyorsanız, biraz C vitamini desteği size çok iyi gelecek! Bu nedenle aradığınız serum, %10 saf C vitamini içeren Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum olabilir. Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum, ciltte kolajen oluşumunu destekliyor, okside edici maddeleri nötralize ederek, cilt bariyerlerini güçlendirmeye destek oluyor. Peki ya, bu serumun içinde tam 30 portakalın gücü olduğunu biliyor muydunuz?

Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum’un içerisindeki C Vitamini, antioksidan özelliği ile aynı zamanda cilde zarar veren serbest radikalleri nötralize ediyor. Bu nedenle serumu düzenli kullandığınızda cildinizin aydınlık görünmeye başladığını gözlemleyebilirsiniz.

Anew Dolgun Görünüm Veren Serum

Anew Dolgun Görünüm Veren Serum

“Cildim dolgun görünümünü kaybetti” diye düşünüyorsanız; daha sıkı, daha dolgun bir cilt için hyalüronik asitin gücünden faydalanmalısınız. Hyalüronik asit, mevcut kırışıklıkları dolgunlaştırmaya, cilt sıkılığı sağlamaya ve yeni kırışıklıkların oluşmasını engellemeye destek oluyor.

İçinde bulunan %1.5 saf hyalüronik asit ile Anew Dolgun Görünüm Veren Serum ise, cildinizde sıkı bir görünüm elde etmenizde yardımcı oluyor. Bu serumu kullanmaya ve cildinizin sıkılaşıp dolgunlaştığına şahit oldukça, onu yanınızdan ayırmak istemeyecek hale geleceğinizden eminiz.

Anew Cilt Dokusunu ve Tonunu Düzgünleştiren Serum

Anew Cilt Dokusunu ve Tonunu Düzgünleştiren Serum

Cildinizle ilgili sivilce izleri, güneş lekesi, koyu veya kırmızı leke ve eşit olmayan cilt tonu görünümü yaşıyorsanız size en uygun serum Anew Cilt Dokusunu ve Tonunu Düzgünleştiren Serum olabilir.

Çünkü renk tonu ve renk eşitsizlikleri konusunda yaşadığınız problemler için salisilik asit serum, farklı renk eşitsizliği görünümünü düzgünleştirmeye yardımcı oluyor.

Anew Pürüzsüz Görünüm Veren Serum

Anew Pürüzsüz Görünüm Veren Serum

Göz çevresi, dudak kenarları ve alın bölgelerinde belirginleşen kırışıklık sorunu mu yaşıyorsunuz? O zaman size önerimiz, cildinize ve kırışıklıklarınıza en iyi gelecek serum Anew Pürüzsüz Görünüm Veren Serum’u denemeniz.

Kırışıklık problemlerine neden olan olan temel dermal matriks proteinlerini güçlendirmeye yardımcı teknolojisi sayesinde Anew Pürüzsüz Görünüm Veren Serum, oluşan derin kırışıklıkları azaltmaya ve yenilerinin önlemesine yardımcı oluyor. Anew Pürüzsüz Görünüm Veren Serum, içindeki saf retinol ile cilt hücrelerini yenilenmesini hızlandırıyor, derin kırışıklık görünümünü azaltıyor.

Anew Genç Görünüm Veren Serum

Anew Genç Görünüm Veren Serum

Mimik çizgileri, cilt kuruluğundan oluşan ince çizgiler ilk yaşlanma belirtileri olarak bilinir. İşte bu önerimiz, cildimde ilk yaşlanma belirtilerini görüyorum diyenler için geliyor: Anew Genç Görünüm Veren Serum.

Anew Genç Görünüm Veren Serum, içeriğindeki tetra peptitler ve maya ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, ilk yaşlanma belirtilerine karşı cildin uyarılmasına yardımcı oluyor. Yüzünüze daha genç bir görünüm veriyor ve  ince çizgilerinin düzgünleşmesini sağlıyor.

Anew İpeksi Görünüm Veren Yağ Jel

Anew İpeksi Görünüm Veren Yağ Jel

Cildinizde uzun süreli bir pul pul görünüm gözlemliyorsanız nem ihtiyacına dayalı bir cilt bakım rutini oluşturmanızın zamanı gelmiş demektir.

Anew İpeksi Görünüm Veren Yağ Jel ile tanışın: İçeriğindeki glikolik asit ile cildin nemini anında 10 kat artırarak ve pürüzsüzleştirerek ipeksi ve pürüzsüz bir cilt görünümü yaratıyor. İçeriğinde bulunan ve meyve asidi olarak bilinen glikolik asit ile cilt yüzeyindeki kir, birikim, ölü hücreleri gidermek için cilt yüzeyinde çalışıyor. Cilt hücrelerini arındırarak cilde tazelenmiş ve yenilenmiş bir görünüm kazandırıyor.

Cilt Serumları Nasıl Uygulanmalı?

Cilt serumlarının temiz ve kuru cilde sabah ve akşam uygulanması gerekiyor. Serumdan avuç içinize 1-2 damla sıkın. Parmak uçlarınız ile, göz çevresinden kaçınarak yukarı ve dışa doğru hareketlerle cildinize nazikçe uygulayın. Serum tamamen emildikten sonra gündüz veya gece nemlendiricilerinizi kullanabilirsiniz.

Artık cildinize en uygun serumu keşfettiniz! Hadi, Anew’u keşfetmeye başlayın.