Bu hafta sonu çok hareketli; hemen başlayalım:

19 Eylül Cuma

Don Diablo – Otto Knows @ Maslak Arena

TIYT

Maslak Arena, bu akşam Hollandalı prodüksiyon dehası Don Diablo ve İsveçli DJ Otto Knows’u ağırlıyor. FG 93.7 Beat The Night kapsamında birbiri ardına setin başına geçecek olan Diablo ve Knows, dans müziğine dair hafızamızı en güçlü şekilde yenileyecek.

Aylin Aslım @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Aylin Aslım

Aylin Aslım, bu gece Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde en güzel şarkılarını dinleyicileriyle söylemeye hazırlanıyor. 22:30’da başlayacak konserin özel konukları da var. Aylin Aslım, sahnesinde Harun Tekin, Doğan Duru ve Tuna Kiremitçi’yi ağırlayacak.

20 Eylül Cumartesi

all Originals Istanbul @ Küçükçiftlik Park

aoi

Spor giyim ile sokak modasını bir araya getiren adidas Originals, bu yıl 5. kez adidas all Originals partisi ile Küçükçiftlik Park’ta. Partinin bu yılki konukları Woodkid, Felix da Housecat ve Chlöe Howl. Cumartesi gecesi Küçükçiftlik Park’ta hem müziğe hem de eğlenceye doyulacak.

Pentagram @ garajistanbul

Pentagram

Pentagram’ı canlı kanlı izlemeyi özleyenler Cumartesi gecesi garajistanbul’da bir araya geliyor. Türk metal’inin efsane topluluğu Pentagram, geçmişten günümüze en çok dinlenen şarkılarıyla sahnede olacak.

21 Eylül Pazar

İstanbul Tattoo Convention @ Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

3. İstanbul Tattoo Convention

Dövme sanatçılarıyla dövme tutkunlarını bir araya getiren İstanbul Tattoo Convention, 19 Eylül günü kapılarını açıyor. Geçtiğimiz yıllardaki gibi yine Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yer alacak etkinlikte Türkiye’den ve dünyanın farklı yerlerinden birçok dövme sanatçısının eserlerini yerinde görebilme şansına sahip olacaksanız. Pazar günü ise “2014 Türkiye Dövme Kraçilesi” seçilecek. Etkinliğin konukları ise dövme kraliçeleri Kim Nova, Alice la Douce, Vicky Vamp, Nadezhda Avdeeva, Anna Shorina ve Anna Belova.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?