Minibüs Caddesi’ne yakın oturanlar pek tabi ki buralarda bulunan cafelerde yemeklerini yiyip, kahvelerini içiyorlardır; ancak uzaklardan buraya gelip uzun uzun vakit geçirilebileceğini zannetmiyorum. Mİnibüs Caddesi üstündeki Baba Budan ise bu önyargıyı kıracak gibi gözüküyor. Uzaklardan bulunup gelinesi bi’ yer!

Baba Budan hemen cadde üstünde sol tarafta. Buralarda güzel müziklerin çaldığı, bu kadar geniş hoş bir yer olması şaşırtıcı. Duvarları ilginç. Dışarda oturdunuzda cadde gürültüsü azıcık rahatsız edebilir; ama özellikle kahveleri ve tatlılarını deneyince sanıyorum bu küçük durum sıkıntı yaratmayacaktır. Baba Budan hemen cadde üstünde sol tarafta. Buralarda güzel müziklerin çaldığı, bu kadar geniş hoş bir yer olması şaşırtıcı. Duvarları ilginç. Dışarda oturduğunuzda cadde gürültüsü azıcık rahatsız edebilir; ama özellikle kahveleri ve tatlılarını deneyince sanıyorum bu küçük durum sıkıntı yaratmayacaktır.

 Sabahları özellikle gelinesi hale geliyor çünkü oldukça uygun bir kahvaltısı var. Kahvaltı tabakları, omletler, taze çeşitleriyle sabahları güzelleştirecek bi' yer. Ayrıca öğlen ve akşam yemeği çeşitleri de mevcut. Güzel bir tost ya da salatanın ardından özel hazırlanan 3.nesil kahve çeşitlerinden birini ya da egzotik kahvelerini denemeniz mümkün. Deneyin:) Sabahları özellikle gelinesi hale geliyor çünkü oldukça uygun bir kahvaltısı var. Kahvaltı tabakları, omletler, taze çeşitleriyle sabahları güzelleştirecek bi’ yer. Ayrıca öğlen ve akşam yemeği çeşitleri de mevcut. Güzel bir tost ya da salatanın ardından özel hazırlanan 3.nesil kahve çeşitlerinden birini ya da egzotik kahvelerini denemeniz mümkün. Deneyin :)

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN