Kreasyonlarında, “Rahat Amerikan Giyim Stilini” aşılamayı kendine amaç edinen Gap, herkes için rahat ama şık, abartısız ve kendine has tarzı olan modelleriyle, diğer markalar arasından sıyrılıp, moda ikonu haline gelmeyi başarmıştır. Kadından erkeğe, çocuktan bebeğe hitap ettiği geniş skalayla, modanın vazgeçilmezi olan Gap, devamlı kendini yeniliyor.

GAP #backtoblue

İlk kez 1969’da Gap Koleksiyonu’nda yerini alan denim pantolonlar ve koleksiyonun tamamlayıcısı denim ceketler, trikolar ve chambray gömlekler, Gap 2013 Sonbahar Koleksiyonu’nda da markanın gündelik stil anlayışının özgün birer yansıması olacak. Gap 2013 sonbaharında 1969 yılına ve kendi özüne geri dönüyor, #backtoblue diyerek denim koleksiyonu ile Gap renklerine geri dönüyor.

Kadınlar için çivit mavisinin farklı yıkamaları ile hayat bulan denim pantolonlarda en popüler Gap kesimleri  1969 Legging Jean, Sexy Boyfriend ve Always Skinny en ön sırada. Bu sonbaharda Gap denim koleksiyonundaki en büyük yenilik ise genis denim ceket serisi olarak göze çarpıyor.

Erkekler ise klasik kesimler ve basic modeller yine vazgeçemeyecek. 1969 Slim & Straight Jeans, 1969 Chambray Shirt ve Utility Shirt  sezonun en favori ürünleri.

Gap 2013 Sonbahar Koleksiyonu’nu hemen incelemek için en iyi yol www.gap.com.tr

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?