Instagram’da görsellerine takıldım önce, Sirkeci’de iyi ve butik bir burger dükkanı olarak hafızama kaydettim. Fakat Baldır’ı bir AVM’de de fark edince hemen kapısında bittim.

image

Öncelikle çok esprili bir menüsü var,gayet dikkat çekici ve ilgi uyandırıcı, servis elemanları ürünleri tek tek anlatıyor, çünkü yiyeceğiniz lezzetin diğerlerinden ayrışan noktaları var. Etler 18 saat dinlendiriliyor ve yağsız. Ekmekleri de özel yapılıyor. Sadece et yemek istemezseniz burger menu seçenekleri de mevcut, ayrıca alkol servisi de var.

image

Fiyatlar, kaliteli, lezzetli ve doyurucu bir et yemek isteyenler için uygun. Seçenek çok, ister “insan” ister “delikanlı” miktarı seçin tamamen size kalmış. Ben burger, patates ve içecek menüsü aldım ve 15 TL ödedim. Aslında herhangi bir fastfood lokantasında vereceğim kadar ama 18 saat bekletilmiş ve özel bir ekmek içinde sunulmuş leziz bir et yedim. Et dışında yan ürünleri de çok lezzetli.

Tamam

Kıssadan hisse, Baldır artık canınız hem sağlıklı hem de iyi bir et çektiğinde aklınızda olsun. Emin olun pişman olmayacaksınız!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?