Aklımıza gelebilecek her şey tüm hızıyla yenilenip değişirken, sıranın iç çamaşırlarımıza da geleceğini biliyorduk. Penti, ilk kez Hiç Çamaşırı koleksiyonunu çok ses getiren manifestosu ile duyurduğunda, eve gelir gelmez sütyenlere veda ettiğimiz “oh be” anına benzer bir rahatlama yaşamıştık hatırlıyor musunuz? Kullananların ise dilinden düşmeyen iki üç kilit cümle vardı: “Yok gibi bir şey.” Ya da “Bazen giydiğimi bile unutuyorum.” Şimdi ise yeni Hiç Çamaşırı koleksiyonu ile bu çıtayı kendi koydukları yerden bir adım ileri taşıyorlar. Nasıl mı? Bütün isteklerimizi düşünerek. Şöyle özetleyebiliriz: Balensiz bir sütyen hayal edin, şimdi o sütyenin aynı zamanda push up, toparlayıcı, renkli, dantelli veya bralet de olabileceğini düşünün. Yeni Hiç Çamaşırı koleksiyonu, ofiste, masa başında, metroda, sokakta ve evde tam olarak bu özellikleri sayesinde yeni favorimiz olacak diyebiliriz. Kısaca, konforumuz ile arzularımız arasında seçim yapmayı bir kenara bırakıyoruz. Şimdi gelin modellere yakından bakalım. Yazımızın sonunda Hiç Çamaşırı kullanıcıları ile yaptığımız keyifli söyleşilere de göz atmayı unutmayın.

youtube play youtube play

Sonsuz Desteğin Onlarca Modeli Var

Hiç Çamaşırı koleksiyonuna dair en çok hoşumuza giden nokta, her beden tipine ve isteğe uygun modellerinin olması. “Bakın bu çok rahat bunu giyin” düşüncesiyle ilerlememişler, tasarıma da eşit şekilde önem vermişler. Çünkü bazen, iç çamaşırımızın giydiğimiz kıyafetlere uyum sağlaması adına rahatımızdan ödün vermek zorunda kalabiliyorduk değil mi? Bralet, toparlayıcı, Push-Up, Üçgen, T-shirt Bra gibi modellerin yanı sıra alternatif renkler, danteller ‘yok gibi’ bir doku ile buluşuyor.

Meğer Push Up etki çok konforlu olabiliyormuş. Braletlere karşı duyduğumuz sevgi günün her saati yaşanabiliyormuş. Dekoltesi olan bir elbise giymek istediğimizde de özgür hissedebilirmişiz. Toparlayıcı etkiyi rahatlıkla yakalayabilirmişiz. Kısaca bu koleksiyonla bizi daraltan her şeye, en renkli hâllerimizle “hiç de bile” diyoruz.

Buraya kadar bizim deneyimimizi okumuş oldunuz, şimdi söz hayatın her alanından “Hiç Çamaşırı” kullanıcılarında. Sizin için beş farklı ve özgürlüğüne düşkün kadına Neden Hiç Çamaşırı? sorusunu sorduk ve sorarken de dinlerken de çok eğlendik. Keyifli okumalar dileriz.

Kullanıcılarına Sorduk: Neden Hiç Çamaşırı?

Ceren Kandemir

– Selam Ceren! Hiç Çamaşırı koleksiyonu ile tanışman nasıl oldu? favori modelini de duymak isteriz.  

Ceren: Selamlar, Hiç Çamaşırı ilk defa lanse edildiğinde deneyenlerdenim. Neden bu kadar “early adopter” bir kullanıcı olduğumu sorarsanız, tam ilk koleksiyon çıktığı dönemde yeni doğum yapmıştım ve hiçbir iç çamaşırımla rahat edemiyordum, o yüzden bizimkisi ilk giyişte aşk gibi bir şey oldu.  Sonrasında da koleksiyonu kullanmayı hiç bırakmadım ve özellikle pamuklu incecik askılı T-shirt Bra modeline bayılıyorum. Hatta bazen uyumaya giderken fark ediyorum bütün gün giydiğimi.

Lisya Kalma Patır

– Selam Lisya nasıl gidiyor? Bizimle Hiç Çamaşırı deneyimini paylaşır mısın? Favori modelin var mı?

Lisya: Selam! Her zamanki gibi aşırı yoğun bir dönemdeyim. Benim için Hiç Çamaşırı koleksiyonu, ilk günden itibaren inanılmaz kurtarıcı oldu ama sadece rahat diye değil. Bazen sabah evden bir çıkıyorum, öğlen başka, akşam başka bir okazyonda buluyorum kendimi ve akıllı giyinmeye çalışıyorum bu yüzden. Ayakkabı ve aksesuar değişimiyle güne devam edenlerdenim yani. Bu anlarda yanımda ekstra iç çamaşırı taşımak istemiyorum tabii ki. O yüzden benim favorim Balensiz Süper Bralet modeli oldu. Her kıyafetime ve durumuma benimle beraber ayak uydurabiliyor.

Ceyda Ersin

– Selamlar Ceyda, antrenmanlar nasıl gidiyor? Bir Hiç Çamaşırı kullanıcısı olarak deneyimlerini ve en sevdiğin modeli dinlemek isteriz.

Ceyda: Merhabalar, haftanın yaklaşık beş günü antrenman yapıyorum. Hiç Çamaşırı ile ilk tanışmamız da yine spor sayesinde oldu zaten. Bir gün salona giderken yanıma spor sütyenimi almayı unuttuğumu fark ettim ve hemen evin yanındaki Penti’ye girdim, dikişsiz balensiz görünmez sütyeni koleksiyonu bilmeden acele ile aldım ve sürpriz bir şekilde çok rahat ettim. Fakat benim esas bağlılığım dantel modelleriyle yükseldi çünkü gün bittiğinde daha fazla spor görünüm istemediğim zamanlar oluyordu, rahatlıktan ise asla ödün veremem. Dantelli ve balensiz “Dreamy Push Up” modelleri benim için her zaman bir taşla iki kuş demek.

Mina Tarhun

– Merhabalar nasılsınız? Hiç Çamaşırı sizin için ne ifade ediyor?

Mina: Merhaba, süperim! Geçtiğimiz hafta muhteşem dünyadaki 64. senemi kutladım ve çocuklarla, patili çocuklarımla, sanatla, doğayla, seyahatlerle çevrili hareketli bir dönemdeyim. Hiç Çamaşırı ile tanışmam tamamen sosyal medya sayesinde oldu, işim gereği yeni ürünleri sık sık takip ederim ama reklamlara karşı biraz ilgisizleşmiştim açık konuşmak gerekirse. Koleksiyonun reklamındaki cesur anlatım dikkatimi çekti ve denemek istedim. Alışkanlıklarımdan kolay kolay vazgeçeceğimi sanmıyordum ama şu anda iç çamaşırı çekmecem ele geçirildi diyebilirim! Benim favorim Balensiz Decollette Push Up, çünkü içinde kendimi enerjik ve şık hissediyorum.

Derin Demiröz

– Selamlar Derin, ne zamandan beri Hiç Çamaşırı kullanıyorsun? Favori modelin var mı?

Derin: Selam, Hiç Çamaşırı ile tanışmamız biraz komik oldu çünkü o günlerde bir dönem dizisine takmıştım. Korseler, danteller, bağcıklar ilgimi çekmeye başlamıştı. Kendime böyle romantik ve nostaljik dokunuşlu bir model seçmek için Penti’ye girdim. Balensiz toparlayıcı modelini korseye benzetip aldım ve bir de gül kurusu balensiz dantelli olanını. Görünüşlerini beğendiğim için denemeden alıp eve geldim. Evde denediğimde inanılmaz rahat olduklarını fark edince epey şaşırmıştım. Dış güzelliğine kapıldığım birinin aynı zamanda çok iyi kalpli çıkması gibi bir andı.

*: MediaCat ve Ipsos tarafından yapılan ‘‘Türkiye’nin Lovemark’ları 2022 araştırmasında Penti, İç Giyim kategorisinde birinci olarak kategorinin Lovemark’ı olmuştur.’’