“Yaşamı romantize etmek”, sosyal medyadan çıkıp günlük kelime haznemizin bir parçası haline gelen bu kavram aslında bize eylemlerin duygularla olan ilişkisine dair anlamlı ipuçları veriyor. Peki evrensel olarak en güçlü duygu kabul ettiğimiz sevgi bir istisna mı? Bizce kesinlikle değil ve hatta onun gücü belki de burada gizli! Bizce sevgi sıradan bir duygudan çok; kişinin yarattığı, yaşadığı, somutlaştırdığı ve kucakladığı o yoğun hislerin bir araya gelişini anlatıyor. Pandora da aynı fikirde olacak ki “Be Love” teması ile sevginin farklı formlarını kutluyor!

Anlaşılmak, duyulmak, görülmek ve hissedilmek… Birlikte geçirdiğimiz zaman boyunca kendimizi filtreleme ihtiyacı duymadığımız, yanından her seferinde daha iyi hissederek ayrıldığımız, uzun cümlelere ihtiyaç duymadan bir bakış, gülücük ya da göz temasıyla anlaşabildiğimiz o kişiler, sevginin canlı kanıtları olarak hayatlarımızda ışıldıyor. Bu benzersiz yakınlığın verdiği içsel güvense Goethe’nin o meşhur sözlerini haklı çıkarıyor: “Sevgi hakimiyet kurmaz; besler.

İşte sevginin güçlendirici bir eylem olduğu inancına yoğun bir şekilde odaklanan Pandora da BE LOVE ile özel günlerden bağımsız olarak, hayatlarına ışıltı katmak isteyen herkes için kapsayıcı bir mottoyla karşımıza çıkıyor. Altın, gümüş, 14 ayar altın kaplama ve murano cam ile üretilen ve elde tamamlanan ışıltılı Pandora tasarımları, birbirinden farklı stilleri bir araya getirirken sevginin farklı hallerini kutluyor. Sevginin takvimde bir günden ibaret olmadığına, bundan çok daha kişisel ve kapsayıcı olduğuna dair farkındalıkla yola çıkan BE LOVE’un özü, aşkın her birimizle başlayıp hayatlarımızı şekillendirmemizle vücut bulduğunu anımsatıyor.

Pandora, BE LOVE ile ayrıca, üç yeni başarılı global marka elçisini duyuruyor: Şarkı & söz yazarı kardeşler Chloe ve Halle Bailey ile oyuncu, yazar ve aktivist Selma Blair! Sevginin farklı formlarda oluştuğuna inanan Pandora, yaratıcı zihinlere onu kendi pencerelerinden tanımlamak için alan açıyor. Örneğin; Chloe İÇİN BE LOVE, “Her şeyinle kendin olmak ve onu sevmek.” anlamını taşıyor. Halle ise BE LOVE’ı “Koşulsuz, sonsuz sevgi. Hiç bitmeyen, her zaman orada olduğunu bildiğiniz bir şey. Asla sorgulanmayan – uçurumdan düşseniz bile sizi yakalamak için orada olan.” diye anlatırken BE LOVE’ı “Anda kalmak.” olarak tanımlayan Selma sevgiyi özgürce yaşayabilmek için kendimize sormamız gereken en önemli soruyu hatırlatıyor: “Bu anı nasıl daha iyi hale getirebilirim?’’

O halde eğer BE LOVE’ın sevginin kaynağının kişinin kendisi olduğunu hatırlatan mottosu sizi de onu yaşamak ve çevreye bir ışıltı gibi saçmak için motive ettiyse Pandora’nın birçoğu PANDORA laboratuvarında özel yetiştirilmiş elmaslar ve değerli mücevherlerden oluşan zengin bir koleksiyonuyla tanışmak üzere sizi buraya alalım!

Kapak Fotoğrafı: Pandora