Plajın sıcak kumlarından gün batımının eşlik ettiği happy hour’lara… Yılın en keyifli dönemi başladı! Seyahatlerin, dinlenmenin ve yazın enerjisinden beslenecek yeni keşiflerin zamanı gelmişken, aklımızda elbette tatil bavullarımız var. Kapsül gardırop trendinin seyahat alışkanlarımıza uzanmasıyla birlikte ‘light travelling’ akımını benimserken, tabii ki zarif ve yaza yakışır bir şıklıktan da vazgeçmiyoruz. Şanslıyız ki adL’nin Beachwear koleksiyonu da bizlerle aynı hisleri paylaşıyor ve yazın tüm renklerini ve enerjisini stilimize taşıyarak, tatil gardıroplarımızı zenginleştiriyor.

Sabah sahil yürüyüşlerinde, öğleden sonra plajda güneşlenirken, akşam üzeri beach partylerinde ve tabii şehrin yaza eşlik eden tüm aktivitelerinde aradığımız şıklığı yakalamak için arayışımız başladı bile. Tatil gardıroplarımızı inşa ederken aslında şu üç temel başlığa dikkat etmek iyi bir sonucu garantiliyor: Kumaş seçimi, çeşitlilik ve şıklık! İlk adım olarak; sıcak yaz günlerinde cildimizi serin tutacak doğal kumaşlara ihtiyacımız var. Ardındansa birbirini destekleyen ve tabii plaj giyimini gündelik şıklığa taşıyabilecek parçalara… İşte adL’nin Beachwear koleksiyonu da yazın canlılığını yansıtan parlak tonlardan oluşan renk paleti, özenle seçilmiş kumaşları, ışıltılı dokunuşlar ve zarif dantel işlemelerle tüm bu ihtiyaçlarımızı karşılamayı vadediyor.

Koleksiyonda yer alan her parça, sulu boya efektleri ile sanatsal bir dokunuş kazanıyor. Farklı desen ve motiflerle bezenmiş bu parçalar, hem dinamik hem de romantik bir yaz stilini desteklerken kullanılan rafine kumaşlar, hafif ve nefes alabilen yapılarıyla cildin rahat etmesini sağlamayı, bu sayede de gün boyu serin ve konforlu hissettirmeyi hedefliyor.

Üstelik koleksiyon, kapsül gardıropların tamamlayıcı parçalar sunma mantığına da dikkate almayı ihmal etmiyor. Bohem esintiler taşıyan uzun plaj elbiseleri, minimal ve şık bikiniler, rahat ve şık şortlar ve tunikler gibi yazın vazgeçilmezlerini birbirini tamamlayan renk ve desenlerde sunarak farklı parçaları bir araya getirmemize olanak tanıyor. Örneğin, dantelli bir tunik, plajda bikini üstü olarak kullanılırken, şehirde bir jean şortla birleştirilerek bambaşka bir görünüme kavuşabiliyor. Böylece de plajdan şehir merkezine, sabahın erken saatlerinden akşamın geç saatlerine kadar her yerde ve her zaman rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor.

Zarif danteller, ışıltılı kumaşlar ve el işi boncuk detayları gibi özenli süslemelerle zenginleştirilmiş parçalarsa modern ve rahat bir yaklaşım sergilerken, şıklığından ödün vermeyen kadınlar için ideal seçimler barındırıyor. O halde gelin konforlu ve zamansız kesimlerle modern bir tarz sunan koleksiyonu keşfetmek için sizi buraya alalım.