Yazın gelmesi, güneşin yüzünü göstermesiyle müzik ve moda festivalleri başladı… Modaseverlerin, yani hepimizin önümüzdeki ay katılması gereken 4 etkinlik theMagger’da karşınızda!

Garden Sale @KüçükÇiftlik Park

Garden Sale’in ilki geçtiğimiz Eylül ayında düzenlenmişti; konsept vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce çeşit bulabildiğimiz Garden Sale 1-2 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek. Garden Sale’in en sevdiğimiz yönü sadece alışveriş temasını konu almaması; festival tadında gerçekleşip müzik ve eğlenceye de önem vermesi. Alışveriş yapmak, yapmasanız da vintage ürünlerle tasarım zevkinizi arttırmak, güzel müzik dinlemek, güneşin tadını çıkarmak, farklı bir festival havası tatmak için Garden Sale’i ajandanıza ekleyebilirsiniz.

TOG Bazar @Esma Sultan Yalısı

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın bu sene 7. sini gerçekleştirdiği TOG Bazar bu sene 28 Mayıs’ta Esma Sultan’da. Elde edilen gelirin hepsinin bağışlandığı, içeride onlarca yeni marka ve tasarım ile karşılaşabildiğimiz bu kermese katılmanız tavsiyedir.

Bu sene TOG Bazar için t-shirt tasarlayan isimler şöyle; Burak Yılmaz – Özlem Süer, Kerem Gönlüm – Mehtap Elaidi, Emre Karayel – Nihan Buruk, Yağmur Atacan – İdil Tarzi, Sarp Apak – Tuvana Büyükçınar, Kıvanç Kasabalı- Gamze Saraçoğlu, Kenan Ece – Özlem Kaya. T-Shirt’lerin satışından elde edilen gelir, Toplum Gönüllüsü genç kadınların hayatın her alanında sorumluluk alabilen, özgüveni yüksek, liderlik vasıfları güçlenmiş bireyler olmalarına destek için yürütülen ‘Kadın Hakları Eğitici Eğitimi’ne aktarılıyor.

Galatamoda @Nişantaşı Sanat Parkı

Aslı Güler, Asu Aksu, Belma Özdemir, Burcu Aslan, Burcu Kuru, Duygu Ergör, Duygu Şahin, Ece Salıcı, Esra Kurtçu, Filiz Yakar, Founta Günem, Gökhan Talay, Gül Ağış, Hande Çokrak gibi 31 Türk moda tasarımcısının ürünlerinin sergileneceği ve satılacağı Galatamoda 12-16 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Alışveriş yapmayı seviyorsanız ve Türk tasarımcılardan giyinmeyi seviyorsanız bu etkinlik tam size göre!

GALERİ

4 fotoğraf

Bebek Şenliği @Bebek Parkı

Lucca‘sı, Mangerie‘si, Baylan‘ı, Bebek Kahvesi ve birçok mekanı ile kalbimizde her zaman ayrı bir yeri olan, her daim insan ve müzik dolu olan bebek, her haziranın bir hafta sonunda olduğundan çok daha neşeli, eğlenceli ve çoook daha fazla kalabalık olur. Eğer 14-15-16 Haziran’da Bebek’te aşırı bir trafik yaşıyorsanız, yürürken bile zorlanıyorsanız anlayın ki Bebek Parkı’nda Bebek Şenliği gerçekleşiyor. Alışveriş, yemek standlarının yer aldığı, üç gün boyunca binlerce insanın katıldığı bu şenlik tam bir festival havasında geçiyor. Size iki tavsiyemiz var: 1. Bebek Şenliği’ne kesinlikle katılın 2. Bu tarihlerde Bebek’e arabasız gidin. :)

Herkese harika bir yaz diliyoruz!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?