Yeni olanı yakından takip ederken, eski olanın nostaljisini yaşamayı da çok sevdiğini biliyoruz! Yıllardır modası hiç geçmeyen, otomobil dendiğinde akla gelen en ikonik modellerden biri olan The Beetle da yenilenen tasarımı, günümüz teknolojilerine uyum sağlayan teknik özellikleri ve her zamanki gibi kendine özgü tarzıyla tam sana göre…

Yeniden anlatılan eski bir hikaye değil, yaşayan bir efsanenin görkemli geçmişinde yeni bir dönem. Bu yeni dönemin ise, sunacak çok şeyi var. Bilgi ve eğlence sistemleri, yüksek kalitesi ve asla modası geçmeyen ikonik görünümüyle The Beetle’ın kendine özgü tarzı, çağdaş teknolojilerle klasik tarzı başka hiçbir otomobilin yapamadığı şekilde bir araya getiriyor!

Yeni_Beetle_Alem_980x435

Beetle donanımında temel konfor öğelerinin tümü standart olarak sunuluyor. Fonksiyonel ön kol desteği, hız sabitleyici ve 3 kollu deri direksiyon simidi, sürücü ve yolcularına ekstra rahatlık sağlıyor. Türkçe dil seçenekli “Composition Color” multimedya sistemi ise, ön ve arkada bulunan park sensörlerinin görsel uyarılarını geniş LCD ekranında sürücüyle paylaşıyor. Kapı içlerinde bulunan gözler, kolay biniş sistemi “Easy Entry” ve daha büyük eşyaların taşınmasına olanak sağlayan simetrik katlanabilen koltuklar ekstra konfor sunuyor.

Beetle sadece izlemesi keyifli bir otomobil değil, ayrıca daha iyi görmenize de yardımcı oluyor. Bu, belirgin ve parlak gündüz LED lambalarını da barındıran opsiyonel olarak sunulan Bi-Xenon far seti ile sağlanıyor. Bi-Xenon ışıkların gün ışığına spektral benzerlikleri, gece otomobil kullanmanın getirdiği stresi ortadan kaldırıyor.

Hayranı olacağınız yeni Beetle hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?