Biliyorsunuz; theMagger olarak film, dizi, belgesel dünyasının derinliklerini keşfetmeye bayılıyoruz! Her gün sizin için özel hazırladığımız paylaşımlarımız ve yazılarımızla sizleri de bu uçsuz bucaksız görsel dünyanın bir parçası olmaya davet ediyoruz. Ve sizlerden harika geri dönüşler alıyoruz. Bugün de yeni bir öneri ile karşınızdayız! Hazırsanız, heyecanla takip ettiğimiz yerli ve yabancı dizilerden 750’nin üzerindeki bir film seçkisi ve canlı kanallara, bizleri sayısız seçenek ile buluşturarak bambaşka yaşamlara yolculuk etmemizi, yepyeni bilgilerle vizyonumuzu geliştirmemizi sağlayan beIN CONNECT’i daha yakından tanıyalım. 

 "Dünya: Muhteşem Bir Gün" Belgeseli - beIN CONNECT'te izleyebilirsiniz.
“Dünya: Muhteşem Bir Gün” Belgeseli – beIN CONNECT’te izleyebilirsiniz.

Film, dizi, belgesel, video… Bu büyüleyici görsel dünyanın üzerimizdeki masalsı gücüne tek kelimeyle hayranız. Heyecanla takip ettiğimiz bir dizinin yeni sezonuna kitlenmiş, ekran başından ayrılamazken kendimizi başka bir zamanda veya başka bir yerde hissediyor olmanın verdiği haz çok başkadır… İşte bu dünyada, kimi zaman kendimizi 1900’lerin Birmingham’ında bulabiliyor, kimi zamansa yeniden günümüze dönüp New York’ta bir polis topluluğunun parçası olabiliyoruz. O kadar ki, kendi kimliğimizden bir süreliğine de olsa tamamen uzaklaşıp hemen karşımızdaki karakterin, örneğin ikili hayat yaşayan bir siber güvenlik uzmanının içsel dünyasının derinliklerine bile dalabiliyoruz.

Bu görsel dünyanın bir parçası olduğumuzda yalnızca akıl almaz maceralara atılmakla kalmıyoruz; her izlediğimiz sahne, kulağımıza çalınan her melodi, duyduğumuz her replik, biz fark etmeden ufkumuzu genişletiyor. Günün birinde bir bakıyoruz, hayatımızın tam da içinden bir olayla karşı karşıya kaldığımızda izlediğimiz bir film karakteri yol göstericimiz oluveriyoruz. Bir diziden duyduğumuz bir replik geliveriyor aklımıza ve sıkışıp kaldığımız durumun içinden çekip çıkarıyor bizleri.

 Succession - beIN CONNECT'te izleyebilirsiniz
Succession – beIN CONNECT’te izleyebilirsiniz

İşte, beIN CONNECT‘te yer alan; gerilimden bilimkurguya animasyondan fantastiğe 750’nin üzerinde film, 140’tan fazla yabancı dizi ve tabii ki yerli diziler, doğa, yaşam, teknoloji, tarih ve daha birçok konuda birbirinden güzel belgeseller, eğlenceli ve öğretici çizgi filmler, çocuk filmleri, masalları, video klipler, özet maç görüntüleri ve çok daha fazlası bizlere bu sonsuz dünyanın kapılarını aralıyor ve seyir keyiflerimizi güzelleştirecek çeşitli özellikler sunuyor.

Peki nedir bu özellikler? Öncelikle, en sevdiğiniz programları beIN CONNECT ile Smart TV’den, web’den, cepten ve tabletten, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Herhangi bir dizi veya filmin başını kaçırdıysanız, bir tuş ile baştan başlayabilir, herhangi bir ekranda izlemeye başladığınız içeriği daha sonra Smart Tv’den, web’den, cepten veya tabletten, kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Sevdiğiniz bir içeriği altyazı ve dublaj seçeneğiyle izleyebilirsiniz. Ayrıca, beIN CONNECT’in izleme alışkanlıklarınıza ve tercihlerinize göre sevebileceğiniz içeriklerden size özel olarak oluşturduğu dünyayı da keşfetmeyi unutmayın!

 BlacKkKlansman - beIN CONNECT'te izleyebilirsiniz
BlacKkKlansman – beIN CONNECT’te izleyebilirsiniz

Kenti ele geçirmeyi planlayan bir örgütü durdurmaya çalışan bir dedektifin hikayesini anlatan BlacKkKlansmanklasik film Mamma Mia’nın devam halkası olan Mamma Mia! Here We Go Againçizgi roman evrenindeki süper kahraman Arrow, süper kahramanların tarihin akışını değiştirdiği alternatif bir evrende geçen ve HBO imzalı Watchmen, 16 yıla yayılan bir aşk hikayesine odaklanan, Cannes’da Altın Palmiye için yarışan film Ash Is Purest White ve tahmin ettiğinizden çok daha fazlasını beIN CONNECT‘te bulabilirsiniz.

beIN CONNECT’in dünyasını keşfetmek için tıklayın.